Sign up for training
You need only 2 minutes
Kurs weterynaryjny: Najpopularniejsze zabiegi w okulistyce. Moduł II.

  Participant details  Billing details

  (Billing details will appear on invoice)
  Zgoda na wysyłanie komunikacji marketingowej

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. i innych podmiotów z Grupy LUX MED komunikacji marketingowej, której celem jest w szczególności promocja usług oraz towarów oferowanych przez te podmioty, informowanie o wydarzeniach dotyczących ich działalności oraz promowanie pro-zdrowotnego stylu życia, przy wykorzystaniu moich danych:

  adres e-mail (otrzymywanie wiadomości e-mail)numer telefonu (otrzymywanie wiadomości sms, mms oraz połączeń przychodzących)

   

  Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. oraz inne podmioty z Grupy LUX MED moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, moich danych osobowych pozyskanych w trakcie zamawiania, korzystania z usług tych podmiotów lub pozostawianych przeze mnie na ich formularzach kontaktowych. Niniejsza zgoda dotyczy wszelkich danych dotyczących mojej osoby, w tym informacji o sposobie korzystania przeze mnie z usług w/w podmiotów.

  Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu jest Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: „CEM”). Twoje dane są przetwarzane w ramach rejestracji oraz zapewnienia Ci możliwości uczestnictwa w organizowanych przez CEM wydarzeniach edukacyjnych (szkoleniach, konferencjach). Jeżeli dodatkowo wyraziłeś zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej lub/i przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych, administratorem Twoich danych jest CEM oraz spółki z Grupy LUX MED, czyli podmioty powiązane organizacyjnie lub kapitałowo z CEM. Przypominamy, że wyrażenie którejkolwiek ze zgód jest w pełni dobrowolne i że możesz w każdym czasie odwołać udzielone nam zgody. We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez CEM możesz skontaktować się nami pod adresem e-mail: daneosobowe@luxmed.pl. Kliknij tutaj aby zapoznać się z pełną treścią obowiązku informacyjnego, przysługującymi Ci prawami oraz pełną listą spółek z Grupy LUX MED.

   

  Veterinarian
  Głowa i szyja

  26 lutego 2023r. (niedziela):  CEM, Warszawa

  Koszt udziału: 2200 zł (zw).
  Udział w obu kursach (cz. I oraz cz. 2): 3700 zł (zw)