Zapisz się na szkolenie
Całość zajmie 2 minuty
Kurs szycia chirurgicznego - poziom zaawansowany

  Dane uczestnika
  Dane do faktury

  (UWAGA: Podane przez Panią/Pana są ostateczne. W przypadku zmiany danych prosimy o kontakt email przed dokonaniem płatności. Faktury wystawiamy wszystkim Klientom.)
  Zgoda na wysyłanie komunikacji marketingowej

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. i innych podmiotów z Grupy LUX MED komunikacji marketingowej, której celem jest w szczególności promocja usług oraz towarów oferowanych przez te podmioty, informowanie o wydarzeniach dotyczących ich działalności oraz promowanie pro-zdrowotnego stylu życia, przy wykorzystaniu moich danych:

  zaznacz obie opcje
  adres e-mail (otrzymywanie wiadomości e-mail)numer telefonu (otrzymywanie wiadomości sms, mms oraz połączeń przychodzących)

   

  Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych

  Wyrażam wobec Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. oraz innych podmiotów z Grupy LUX MED zgodę na przetwarzanie w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, moich danych osobowych pozyskanych w trakcie zamawiania, korzystania z usług tych podmiotów lub pozostawianych przeze mnie na ich formularzach kontaktowych. Niniejsza zgoda dotyczy wszelkich danych dotyczących mojej osoby, w tym informacji o sposobie korzystania przeze mnie z usług w/w podmiotów.

  Administratorami Twoich danych są spółki z Grupy LUX MED czyli podmioty powiązane organizacyjnie lub kapitałowo z Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, w szczególności adres e-mail oraz numer telefonu w związku udzielonymi nam zgodami na przesyłanie komunikacji marketingowej oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przypominamy, że wyrażenie którejkolwiek ze zgód jest w pełni dobrowolne i że możesz w każdym czasie odwołać udzielone nam zgody. Kliknij tutaj aby zapoznać się z całą notą informacyjną.

   

  Chirurg ogólny
  Chirurg onkolog
  Ginekolog
  Medycyna estetyczna
  Ortopeda
  Stomatolog
  Student medycyny
  Bark
  Biodro
  Jama brzuszna
  Klatka piersiowa
  Kolano
  Kręgosłup - lędźwiowy
  Kręgosłup - piersiowy
  Kręgosłup - szyjny
  Łokieć
  Nadgarstek
  Narządy wewnętrzne
  Stopa-staw skokowy
  Udo

  26 czerwca 2022r. (niedziela):  CEM, Warszawa

  330 zł brutto dla Studentów z aktualną legitymacją studencką
  390 zł brutto dla pozostałych Uczestników