BEZPŁATNY WEBINAR: Diagnostyka nowotworów narządów płciowych kobiety z uwzględnieniem raka piersi
O szkoleniu
Szanowni Państwo!
Zapraszamy do udziału w webinarze "Diagnostyka nowotworów narządów płciowych kobiety z uwzględnieniem raka piersi."

Aby móc uczestniczyć w webinarze konieczna jest rejestracja przez kliknięcie przycisku Zapisz się.

Pragniemy zaznaczyć, że wykłady będą transmitowane LIVE oraz dostępne dla Państwa wyłącznie na żywo. Nie będzie możliwości odtworzenia wykładów w innym terminie, więc zachęcamy Państwa by być z nami w wyznaczonym terminie.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie webinaru
Diagnostyka nowotworów narządów płciowych kobiety z uwzględnieniem raka piersi
Zakończenie webinaru.
Wykładowcy
    Lek. med. Anna Sarnowska - Kierownik Oddziału Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej
    Specjalista ginekolog-położnik, wykonuje kompleksowe zabiegi górnej i dolnej części układu rozrodczego, w tym duże operacje endoskopowe i otwarte u pacjentek nowotworowych. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Położników i Ginekologów.
Warunki uczestnictwa
Warunkiem udziału jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Po rejestracji w ciągu maksymalnie dwóch dni otrzymacie Państwo wiadomość e-mail (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym) od Centrum Edukacji Medycznej, w którym będzie link do pokoju webinarowego.
Przypominamy - konieczna jest rejestracja.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie, przez kliknięcie przycisku Zapisz się na tej stronie.

Uwaga: w związku z sytuacją epidemiczną uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość ew. zmian w przebiegu i agendzie naszego webinaru.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Ginekolog
Internista
Ogólne
Zakończone wydarzenie