Dzień Onkologii Grupy LUX MED on-line
O szkoleniu
Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w konferencji on-line „Dzień Onkologii Grupy LUX MED.”, która odbędzie się 1 marca br. na platformie Click Meeting. Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny po kliknięciu przycisku „Zapisz się”. Na podany adres e-mail otrzymają Państwo link z dostępem do wydarzenia. Link będzie aktywny od godz. 18.30 w dniu webinaru.

Pragniemy zaznaczyć, że wykłady będą transmitowane LIVE oraz dostępne dla Państwa wyłącznie na żywo. Nie będzie możliwości odtworzenia wykładów w innym terminie, więc zachęcamy Państwa by być z nami w wyznaczonym terminie.

Partnerzy: Pfizer, Sanprobi

Czytaj więcej Czytaj mniej
Program
Dzień 1
Guzy lite - jakie wczesne objawy choroby nowotworowej u pacjentów powinny już zaniepokoić lekarzy POZ oraz innych specjalizacji – lek. Łukasz Grzęda
Standard opieki nad pacjentem onkologicznym w Grupie LUX MED -co lekarz wiedzieć powinien – Karolina Kostrzewska-Manowiecka, lek. Barbara Gad- Karpierz
Nowotwory ginekologiczne - najważniejsze aspekty w praktyce lekarza POZ – dr n.med. Magdalena Bizoń
Dlaczego szczepienia przeciw pneumokokom są wskazane dla pacjentów onkologicznych – dr hab. n. med. Marcin Pasiarski (wykład sponsorowany przez firmę Pfizer)
Probiotyki-co wiemy o ich działaniu u chorych onkologicznych? - dr n. med. Igor Łoniewski
Wykładowcy
  lek. Łukasz Grzęda
  lek. Barbara Gad- Karpierz
  Dyrektor Medyczny ds. Szpitalnictwa, Pion Medyczny, LUX MED
  Doradca Prezesa Zarządu ds. Bezpieczeństwa Pacjenta i Usługi Medycznej.
  dr n.med. Magdalena Bizoń
  dr hab. n. med. Marcin Pasiarski
  Prof. UJK - ceniony w środowisku lekarskim ekspert. Jest hematologiem, specjalistą immunologii klinicznej i chorób wewnętrznych. Jest kierownikiem Kliniki Hematologii i Transplantacji Szpiku w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach, gdzie odpowiada nie tylko za funkcjonowanie kliniki, ale również prowadzone projekty naukowo-badawcze. Jest autorem licznych publikacji oraz członkiem stowarzyszeń i organizacji lekarskich. Stworzył autorski program szczepień ochronnych dla pacjentów podejmujących leczenie onkologiczne.
  dr n. med. Igor Łoniewski
  Lekarz, wieloletni pracownik naukowy Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor prac naukowych, podręczników, artykułów edukacyjnych i popularnonaukowych z zakresu mikrobioty, farmakologii i leków pochodzenia naturalnego. Zajmuje się między innymi badaniem znaczenia mikroorganizmów w fizjologii i patologii. Udziałowiec firmy Sanprobi zajmującej się wytwarzaniem i dystrybucją probiotyków oraz prowadzącą badania naukowe w tym zakresie.
Warunki uczestnictwa
Warunkiem udziału jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoba do kontaktu ze strony CEM:
Monika Wojtasiewicz
monika.wojtasiewicz@luxmed.pl | 887 668 084

Po rejestracji w ciągu maksymalnie dwóch dni otrzymacie Państwo maila (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym) od Centrum Edukacji Medycznej.
W mailu otrzymacie Państwo link do pokoju webinarowego w platformie Click Meeting.

Przypominamy - konieczna jest rejestracja.

Udział w Konferencji jest BEZPŁATNY.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie.

Uwaga: w związku z sytuacją epidemiczną uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość ew. zmian w przebiegu i agendzie naszej Konferencji.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Interdyscyplinarne
Ogólne
Zakończone wydarzenie