BEZPŁATNY WEBINAR: Nietrzymanie moczu – czy możemy wyleczyć chorobę społeczną?
Wejdź na webinar

LINK DO TRANSMISJI:
https://cem549.clickmeeting.com/nietrzymanie-moczu-czy-mozemy-wyleczyc-chorobe-spoleczna-?_ga=2.191021603.884738310.1621236957-1283140044.1607619660

Zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar "Nietrzymanie moczu – czy możemy wyleczyć chorobę społeczną?".

Wykładowcy
- prof. KAAFM dr n. med. Paweł Szymanowski,
- lek. Hanna Szweda.

Aby wziąć udział w webinarze, konieczna jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy --> Zapisz się

Zachęcamy do zadawania pytań w czasie webinaru.

Oczekuj na wiadomość e-mail, w której otrzymasz link do pokoju webinarowego w platformie ClickMeeting.

Partner webinaru: Szpital Św. Elżbiety

Nie wydajemy zaświadczeń o udziale w webinarze.
Zaświadczenia wraz z punktami edukacyjnymi wydajemy wyłączenie uczestnikom kursów stacjonarnych.
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie, przywitanie Prelegentów i Uczestników webinaru, przedstawienie spraw organizacyjno-technicznych
– Moderator CEM
Nietrzymanie moczu – czy możemy wyleczyć chorobę społeczną?
Q&A i zakończenie webinaru.
Wykładowcy
    prof. KAAFM dr n. med. Paweł Szymanowski
    Absolwent Akademii Medycznej w Hanowerze, w Niemczech. Specjalizację w dziedzinie ginekologii i położnictwa uzyskał w Szpitalu Klinicznym Charité w Neuruppinie oraz w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz. Prezes Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, członek Europejskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, kierownik Kliniki Ginekologii i Położnictwa Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, autor nowych technik operacyjnych, podręczników i licznych publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych, wykładowca na kongresach naukowych i współorganizator kongresów i szkoleń dla lekarzy z zakresu uroginekologii. Szczególne zainteresowania: chirurgia małoinwazyjna, chirurgia robotyczna, operacyjne leczenie nietrzymania moczu i obniżenia narządów miednicy mniejszej.
    Dr Hanna Szweda
    Specjalista położnictwa i ginekologii, wykładowca Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu, organizator i wykładowca na licznych kursach dla lekarzy i fizjoterapeutów. Od ponad 10 lat, szczególny obszar zawodowych zainteresowań pani doktor stanowi uroginekologia, w tym przede wszystkim kompleksowa diagnostyka i leczenie nietrzymania moczu, nawracających stanów zapalnych oraz różnego rodzaju dolegliwości związanych zaburzeniami statyki narządów miednicy mniejszej (np. obniżenie pęcherza, odbytnicy, wypadanie macicy, dyskomfort przy współżyciu). Pani doktor wykonuje badania usg, badania urodynamiczne, stosuje leczenie zachowawcze (m in. fizjoterapia, pessaroterapia, farmakoterapia) oraz wykonuje zabiegi operacyjne, preferując metody małoinwazyjne, jak najmniej obciążające dla pacjentek.
Warunki uczestnictwa
Termin webinaru: 10 czerwca (czerwca)
Godzina: 19.00 – 20.00
Miejsce: Online! Link do webinaru wyślemy drogą mailową.
Aby wziąć udział w webinarze, konieczna jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy kliknij w przycisk "Zapisz się"

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie.

Potwierdzenie zgłoszenia:
- Przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zawierającym szczegółowe informacje organizacyjne oraz link do pokoju webinarowego.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Interdyscyplinarne
Ogólne
Zakończone wydarzenie