BEZPŁATNY WEBINAR: Ortopedia w czasach COVID
O szkoleniu
Zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar „Ortopedia w czasach COVID"

Eksperci:
lek. Łukasz Luboiński- Kierownik Naukowy
dr hab. n. med Tomasz Dzieciątkowski
lek. Agnieszka Krasuska-Matysek
lek. Mikołaj Wróbel

Aby wziąć udział w webinarze, konieczna jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy --> Zapisz się

Zachęcamy do zadawania pytań w czasie webinaru.

Oczekuj na wiadomość e-mail, w której otrzymasz link do pokoju webinarowego w platformie ClickMeeting.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Partner webinaru
smith nephew.jpg ortopedia w czasach covid
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie webinaru
1. Dr hab. Tomasz Dzieciątkowski: Obecne trendy w diagnostyce zakażeń SARS-CoV-2.
2. Lek. Agnieszka Krasuska-Matysek: Funkcjonowanie oddziału i postępowanie za pacjentami urazowo-ortopedycznymi w szpitalu covidowym.
3. Lek. Łukasz Luboiński: Oddział Ortopedyczny nie covidowy.
4. Dr n. med. Andrzej Mioduszewski: Spojrzenie na działalność ortopedyczną podczas pandemii SARS-CoV-2.
Zakończenie webinaru
Wykładowcy
  lek. Łukasz Luboiński- Kierownik Naukowy
  Specjalista ortopedii i traumatologii, od 2016 roku ordynator Oddziału Ortopedii, Traumatologii i Medycyny Sportowej w Carolina Medical Center. Specjalizuje się w rekonstrukcjach wielowięzadłowych w obrębie kolan, osteotomiach korekcyjnych, leczeniu urazów tkanek miękkich, ścięgien i więzadeł, w tym przezskórnej plastyce ścięgna Achillesa i leczeniu zachowawczym tego ścięgna.
  Jest pomysłodawcą i założycielem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego.
  Pełnił rolę konsultanta ortopedycznego KP Legia, lekarza Polskiego Związku Pływackiego, Polskiego Związku Koszykówki oraz zawodów WTA J&S Cup.
  dr hab. n. med. Tomasz Dzieciątkowski
  doktor habilitowany nauk medycznych, wirusolog, diagnosta laboratoryjny. Adiunkt w Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii Lekarskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor i redaktor wraz z prof. Krzysztofem J. Filipiakiem pierwszej polskiej monografii poświęconej nowemu koronawirusowi, a zatytułowanej „Koronawirus SARS-CoV-2 - zagrożenie dla współczesnego świata”. W rankingu „Pulsu Medycyny” został uznany za 12 osobę spośród 100 najbardziej wpływowych postaci polskiej medycyny w roku 2020."
  lek. Agnieszka Krasuska-Matysek
  Ortopeda, traumatolog narządu ruchu. Specjalizuje się w ortopedii dorosłych oraz dorastającej młodzieży. Wykonuje operacje w zakresie traumatologii narządu ruchu, szeroko pojęte operacje artroskopowe stawów, zabiegi rekonstrukcyjne artroskopowe i pourazowe. Zajmuje się leczeniem deformacji stóp u dorosłych, zaburzeń zrostu kostnego czy późnych konsekwencji urazów tkanek miękkich. Członkini Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery & Arthroscopy.
  lek. Mikołaj Wróbel
  Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
  Współwłaściciel Centrum Chirurgii Specjalistycznej Ortopedika i współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stopy i Stawu Skokowo – Goleniowego. Specjalizuje się w chirurgii rekonstrukcyjnej kolana i stawu skokowego. Prowadzi badania naukowe w zakresie medycyny regeneracyjnej. Autor publikacji naukowych oraz licznych wystąpień i wykładów prezentowanych na wydarzenia ortopedycznych.
Warunki uczestnictwa
Termin webinaru: 22 kwietnia 2021 godz. 19.00
Miejsce: Online! Link do webinaru wyślemy drogą mailową.
Aby wziąć udział w webinarze, konieczna jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy (kliknij w przycisk "Zapisz się"

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie.

Potwierdzenie zgłoszenia:
- Przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zawierającym szczegółowe informacje organizacyjne oraz link do pokoju webinarowego.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Ortopeda
Ogólne
Zakończone wydarzenie