BEZPŁATNY WEBINAR: Procedury wspomagające leczenie chorób nowotworowych - dietetyka i fizjoterapia
O szkoleniu
Szanowni Państwo!
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online Procedury wspomagające leczenie chorób nowotworowych - dietetyka i fizjoterapia Adresatami są głównie lekarze POZ.
Aby móc uczestniczyć w webinarze konieczna jest rejestracja przez kliknięcie przycisku Zapisz się.

Webinar jest skierowany do kadry medycznej.

Pragniemy zaznaczyć, że wykłady będą transmitowane LIVE oraz dostępne dla Państwa wyłącznie na żywo. Nie będzie możliwości odtworzenia wykładów w innym terminie, więc zachęcamy Państwa by być z nami w wyznaczonym terminie.

Partnerem wydarzenia jest: LUX MED Onkologia

Czytaj więcej Czytaj mniej
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie webinaru
Procedury wspomagające leczenie chorób nowotworowych - dietetyka i fizjoterapii
Q&A
Zakończenie webinaru
Wykładowcy
  mgr Iwona Sajór (dietetyk)
  Dietetyk kliniczny, ekspert ds. żywienia Fundacji DKMS i Centrum Edukacji Zdrowotnej, doktorantka na Wydziale Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowca w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Chorób Metabolicznych i Gastroenterologii Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, kierowała Pracownią Prewencji i Leczenia Żywieniowego Nowotworów w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie.
  mgr Krzysztof Maćkowski (fizjoterapeuta)
  Kierownik Centrum Rehabilitacji LUX MED Onkologia
  mgr Fizjoterapii, Studia po dyplomowe: Zarządzanie w Służbie Zdrowia, Zarządzanie w Rehabilitacji;
  Terapeuta Manualny, Terapeuta PNF, Terapeuta Kompleksowej Terapii Przeciwobrzękowej.
Warunki uczestnictwa
Warunkiem udziału jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Webinar jest skierowany do kadry medycznej.

W dniu webinaru otrzymacie Państwo wiadomość e-mail (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym) od Centrum Edukacji Medycznej, w którym zamieszczony będzie link do pokoju webinarowego.
SMS z linkiem przekierowującym do webinaru otrzymacie Państwo na podany numer telefonu komórkowego na 10 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.


Przypominamy - konieczna jest rejestracja.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie, przez kliknięcie przycisku Zapisz się na tej stronie.

Uwaga: w związku z sytuacją epidemiczną uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość ew. zmian w przebiegu i agendzie naszego webinaru.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Interdyscyplinarne
Ogólne
Zakończone wydarzenie