BEZPŁATNY WEBINAR: Profilaktyka chorób zakaźnych u dzieci ze szczególnym uwzględnieniem COVID-19 – czy warto szczepić dzieci przeciw Covid pod koniec pandemii
Partner
O szkoleniu
Szanowni Państwo!
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online Profilaktyka chorób zakaźnych u dzieci ze szczególnym uwzględnieniem COVID-19 – czy warto szczepić dzieci przeciw Covid pod koniec pandemii

Aby móc uczestniczyć w webinarze konieczna jest rejestracja przez kliknięcie przycisku Zapisz się.

Webinar jest skierowany do kadry medycznej.

Pragniemy zaznaczyć, że wykłady będą transmitowane LIVE oraz dostępne dla Państwa wyłącznie na żywo. Nie będzie możliwości odtworzenia wykładów w innym terminie, więc zachęcamy Państwa by być z nami w wyznaczonym terminie.
Czytaj więcej Czytaj mniej
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie webinaru
Profilaktyka Krztuśca -Adacel, Adacel Polio, Hexacima - prezentacja produktowa Sanofi – Starszy Przedstawiciel Piotr Mickiewicz
Czy warto szczepić dzieci przeciw COVID pod koniec pandemii? - dr hab. n. med. Ernest Kuchar
Sesja Q&A
Zakończenie webinaru
Wykładowcy
    dr hab. n. med. Ernest Kuchar
    lekarz specjalista pediatrii, medyny sportowej i chorób zakaźnych, wykładowca akademicki. Od 2015 roku kierownik Kliniki Pediatrii z Oddziałem Obserwacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje też w Luxmed jako lekarz chorób zakaźnych i lekarz sportowy. Ukończył wrocławską Akademię Medyczną oraz podyplomowe Studia Zarządzania i Oceny Technologii Medycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Stypendysta Fogarthy Foundation oraz American-Austrian Foundation. Odbył staże w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i USA. Ekspert portali medycznych: DynaMed, Medycyna Praktyczna i Konsylium24.pl. Popularyzator wiedzy medycznej w Internecie, Współtworzył portal „Pogromcy Mitów Medycznych”. Wieloletni członek zarządu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii, od 2018 roku prezes PTW. W pracy naukowej skupia się na chorobach zakaźnych dzieci, w tym zakażeniach wrodzonych, infekcjach układu oddechowego oraz szczepieniach ochronnych. Sekretarz Narodowego Komitetu WHO do spraw eliminacji odry i różyczki. Członek polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa Lekarzy Epidemiologów i Chorób Zakaźnych, Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, European Society for Paediatrc Infectious Diseases (ESPID) i International Organisation of Sports Medicine (FIMS). Autor kilku książek i ponad 200 publikacji naukowych.
Galeria
Warunki uczestnictwa
Warunkiem udziału jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Webinar jest skierowany do kadry medycznej.

W dniu webinaru otrzymacie Państwo wiadomość e-mail (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym) od Centrum Edukacji Medycznej, w którym zamieszczony będzie link do pokoju webinarowego.
SMS z linkiem przekierowującym do webinaru otrzymacie Państwo na podany numer telefonu komórkowego na 10 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.


Przypominamy - konieczna jest rejestracja.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie, przez kliknięcie przycisku Zapisz się na tej stronie.

Uwaga: w związku z sytuacją epidemiczną uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość ew. zmian w przebiegu i agendzie naszego webinaru.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Interdyscyplinarne
Ogólne
Zakończone wydarzenie