BEZPŁATNY WEBINAR: Profilaktyka nawrotu ŻChZZ w dobie COVID-19 – rekomendacje oraz priorytety w wyborze strategii postępowania
O szkoleniu
Szanowni Państwo!
Zapraszamy do udziału w webinarze Profilaktyka nawrotu ŻChZZ w dobie COVID-19 – rekomendacje oraz priorytety w wyborze strategii postępowania.
Link bezpośredni do transmisji: https://cem549.clickmeeting.com/profilaktyka-nawrotu-zchzz-w-dobie-covid-19-rekomendacje-oraz-priorytety?_ga=2.42391331.749619125.1623140389-1283140044.1607619660

Aby móc uczestniczyć, konieczna jest rejestracja (po tej rejestracji otrzymacie Państwo dostęp do wejścia do pokoju webinarowego).

Pragniemy zaznaczyć, że wykłady będą transmitowane LIVE oraz dostępne dla Państwa wyłącznie na żywo. Nie będzie możliwości odtworzenia wykładów w innym terminie, więc zachęcamy Państwa by być z nami w wyznaczonym terminie.

Partner webinaru: Alfasigma

Czytaj więcej Czytaj mniej
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie webinaru
Profilaktyka nawrotu ŻChZZ w dobie COVID-19 – rekomendacje oraz priorytety w wyborze strategii postępowania
Pytania i odpowiedzi, zakończenie webinaru
Partner Webinaru: Alfasigma
Wykładowcy
    dr n.med. Wojciech Sydor
    Specjalista chorób wewnętrznych, angiolog, immunolog. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Biologii Molekularnej na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ. Od 1998 roku zawodowo związany z II Katedrą Chorób Wewnętrznych CM UJ.
    W swojej pracy zajmuje się pacjentami z chorobami immunologicznymi oraz alergicznymi, szczególnie zaś interesuje się problematyką układowych chorób tkanki łącznej, zapaleniami naczyń, diagnostyką trombofili i leczeniem zakrzepicy żył/zatorowości płucnej oraz poszukiwaniem przyczyn niepowodzeń położniczych.
    Należy do Towarzystwa Internistów Polskich, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz International Society of Thrombosis and Haemostasis.
Warunki uczestnictwa
Warunkiem udziału jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Po rejestracji w ciągu dwóch dni otrzymacie Państwo wiadomość e-mail (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym) od Centrum Edukacji Medycznej, w którym będzie link do pokoju webinarowego.
Przypominamy - konieczna jest rejestracja.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie, przez kliknięcie przycisku Zapisz na tej stronie.

Uwaga: w związku z sytuacją epidemiczną uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość ew. zmian w przebiegu i agendzie naszego webinaru.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Galeria
Interdyscyplinarne
Ogólne
Zakończone wydarzenie