BEZPŁATNY WEBINAR: Przezskórne zamknięcie uszka lewego przedsionka. LAAC u kogo? Kwalifikacja i postępowanie przygotowawcze z kandydatami do LAAC.
O szkoleniu
Szanowni Państwo!
Zapraszamy do udziału w webinarze: Przezskórne zamknięcie uszka lewego przedsionka. LAAC u kogo? Kwalifikacja i postępowanie przygotowawcze z kandydatami do LAAC.

Aby móc uczestniczyć, konieczna jest rejestracja (po tej rejestracji otrzymacie Państwo dostęp do wejścia do pokoju webinarowego).

Pragniemy zaznaczyć, że wykłady będą transmitowane LIVE oraz dostępne dla Państwa wyłącznie na żywo. Nie będzie możliwości odtworzenia wykładów w innym terminie, więc zachęcamy Państwa by być z nami w wyznaczonym terminie.

Partnerem webinaru jest firma: BOSTON SCIENTIFIC.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie webinaru
Wskazania do zamykania uszka lewego przedsionka - dr n. med. Piotr Kwiatkowski
Postępowanie okołozabiegowe, przygotowanie przed zabiegiem i postępowanie po zabiegu - dr Michał Malinowski
Pytania i odpowiedzi
Galeria
Wykładowcy
    dr n. med. Piotr Kwiatkowski
    dr Michał Malinowski
Warunki uczestnictwa
Warunkiem udziału jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Po rejestracji w ciągu maksymalnie dwóch dni otrzymacie Państwo wiadomość e-mail (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym) od Centrum Edukacji Medycznej, w którym będzie link do pokoju webinarowego.
Przypominamy - konieczna jest rejestracja.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie, przez kliknięcie przycisku Zapisz na tej stronie.

Uwaga: w związku z sytuacją epidemiczną uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość ew. zmian w przebiegu i agendzie naszego webinaru.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Interdyscyplinarne
Ogólne
Zakończone wydarzenie