BEZPŁATNY WEBINAR: Nietypowe zastosowanie gwoździ śródszpikowych
O szkoleniu
Zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar „Nietypowe zastosowanie gwoździ śródszpikowych"
Eksperci:
- dr hab. n. med. Ireneusz Babiak,
- dr n. med. Konrad Słynarski,
- lek. Łukasz Luboiński.

Aby wziąć udział w webinarze, konieczna jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy - zgłoszenia będą otwarte jedynie do 16 lutego 2021 godz. 16.00.

Zachęcamy do zadawania pytań Ekspertom..

Oczekuj na wiadomość e-mail, w której otrzymasz link do pokoju webinarowego w platformie ClickMeeting.

Partner webinaru: Adamed Pharma

Czytaj więcej Czytaj mniej
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie webinaru
- infekcje po złamaniu kości długich,
- procedura Masqueleta,
- gwoździe udowo-goleniowe,
- osteotomie korekcyjne derotacyjne,
- gwoździe magnetyczne w korekcjach deformacji kończyn
Zakończenie webinaru
Wykładowcy
  dr hab. n. med. Ireneusz Babiak
  Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób stawów kolanowych, stawów biodrowych, stawów barkowych, kręgosłupa, deformacji ręki i stopy, terapii podciśnieniowej ran (tj. NPWT) systemami VAC, Pico, Avelle. Szczególne doświadczenie posiada w leczeniu operacyjnym infekcji endoprotez stawów, implantów, zapaleń kości i stawów.
  WYKSZTAŁCENIE
  Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2014 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego, który został nadany na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
  CZŁONKOSTWO W TOWARZYSTWACH NAUKOWYCH
  1. PTOiTr (Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne)
  2. EBJIS (European Bone and Joint Infection Society)
  3. PTZS (Polskie Towarzystwo Zakażeń Szpitalnych)
  Wykładowca na kursach szkoleniowych z operacji rewizyjnych endoprotez stawów, zapaleń kości i stawów, planowania w endoprotezo plastyce stawów, powikłań w ortopedii.
  dr n. med. Konrad Słynarski
  Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, chirurgiem ortopedą traumatologiem. Ukończył studia podyplomowe i kursy na najlepszych uniwersytetach medycznych w Polsce, Holandii, Belgii i Stanach Zjednoczonych. Jest założycielem polskiego oddziału Towarzystwa Artroskopii Kolana i Medycyny Sportowej oraz współtwórcą Polskiego Towarzystwa Artroskopii.
  Specjalizuje się w wykonywaniu operacji ortopedycznych, ze szczególnym uwzględnieniem urazów i schorzeń m. in:
  • kolan,
  • biodra,
  • stawu skokowego,
  • łokcia.
  W swojej pracy z powodzeniem wykorzystuje nowatorską metodą biologicznej rekonstrukcji tkanek, pozwalającą na odbudowę uszkodzonego stawu w najbardziej efektywny, dający najlepsze rezultaty leczenia sposób.
  lek. Łukasz Luboiński
  Specjalista ortopedii i traumatologii, od 2016 roku ordynator Oddziału Ortopedii, Traumatologii i Medycyny Sportowej w Carolina Medical Center. Specjalizuje się w rekonstrukcjach wielowięzadłowych w obrębie kolan, osteotomiach korekcyjnych, leczeniu urazów tkanek miękkich, ścięgien i więzadeł, w tym przezskórnej plastyce ścięgna Achillesa i leczeniu zachowawczym tego ścięgna.
  Jest pomysłodawcą i założycielem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego.
  Pełnił rolę konsultanta ortopedycznego KP Legia, lekarza Polskiego Związku Pływackiego, Polskiego Związku Koszykówki oraz zawodów WTA J&S Cup.
Warunki uczestnictwa
Termin webinaru: 16 lutego 2021 godz. 19.00
Miejsce: Online! Link do webinaru wyślemy drogą mailową.
Aby wziąć udział w webinarze, konieczna jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy (kliknij w przycisk "Zapisz się"- zgłoszenia będą otwarte jedynie do 16 lutego godz. 16.00.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie.

Potwierdzenie zgłoszenia:
- Potwierdzamy zgłoszenia wysłane do 16 lutego 2021 godz. 16.00.
- Przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zawierającym szczegółowe informacje organizacyjne oraz link do pokoju webinarowego.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Galeria
Ortopeda
Ogólne
Zakończone wydarzenie