BEZPŁATNY WEBINAR: Sposób na każdą ranę - przegląd różnych przypadków klinicznych
O szkoleniu
Szanowni Państwo!
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online "Sposób na każdą ranę - przegląd różnych przypadków klinicznych".

Aby móc uczestniczyć w webinarze konieczna jest rejestracja przez kliknięcie przycisku Zapisz się.

Pragniemy zaznaczyć, że wykłady będą transmitowane LIVE oraz dostępne dla Państwa wyłącznie na żywo. Nie będzie możliwości odtworzenia wykładów w innym terminie, więc zachęcamy Państwa by być z nami w wyznaczonym terminie.

Partnerem wydarzenia jest: Convatec

Czytaj więcej Czytaj mniej
Galeria
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie webinaru
Sposób na każdą ranę - przegląd różnych przypadków klinicznych
Pytania i odpowiedzi
Zakończenie webinaru
Wykładowcy
    mgr Sylwia Rogowska
    specjalista pielęgniarstwa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie leczenia ran w opiece domowej oraz paliatywnej. Wykładowca Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku na Wydziale Nauk o Zdrowiu.
Warunki uczestnictwa
Warunkiem udziału jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

W dniu webinaru otrzymacie Państwo wiadomość e-mail (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym) od Centrum Edukacji Medycznej, w którym zamieszczony będzie link do pokoju webinarowego.
SMS z linkiem przekierowującym do webinaru otrzymacie Państwo na podany numer telefonu komórkowego na 10 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.


Przypominamy - konieczna jest rejestracja.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie, przez kliknięcie przycisku Zapisz się na tej stronie.

Uwaga: w związku z sytuacją epidemiczną uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość ew. zmian w przebiegu i agendzie naszego webinaru.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Interdyscyplinarne
Ogólne
Zakończone wydarzenie