BEZPŁATNY WEBINAR: Szczepienia ochronne dzieci w dobie pandemii
szczepienia ochronne dzieci
O szkoleniu
Zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar: Szczepienia ochronne dzieci w dobie pandemii.

Eksperci: Dr n. med. Paweł Grzesiowski ; Dr n. med. Ewa Duszczyk

Aby wziąć udział w webinarze, konieczna jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy --> Zapisz się

Zachęcamy do zadawania pytań w czasie webinaru.

Oczekuj na wiadomość e-mail, w której otrzymasz link do pokoju webinarowego w platformie ClickMeeting.

Partner webinaru: GSK

Czytaj więcej Czytaj mniej
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie, przywitanie Prelegentów i Uczestników webinaru, przedstawienie spraw organizacyjno-technicznych
– Moderator CEM
Inwazyjna choroba meningokokowa u dzieci
– dr n. med. Paweł Grzesiowski
Prezentacja produktowa GSK
- Elżbieta Walicka, Konsultant Naukowy
Szczepienie w czasie pandemii - trudne zadanie dla pediatry i lekarza rodzinnego
- dr n. med. Ewa Duszczyk
Czym skorupka za młodu nasiąknie....czyli wpływ stresu na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży
- dr n. med. Agata Misera
Zakończenie webinaru
Wykładowcy
  Dr n. med. Paweł Grzesiowski
  specjalista pediatra, immunolog. Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doktor nauk medycznych, specjalista pediatra, immunolog, ekspert w dziedzinie profilaktyki zakażeń. Wykładowca akademicki od 2001 r., m.in. na Wydziale Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, w Studium Podyplomowym Prawa Medycznego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Autor lub współautor 250 publikacji naukowych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych z zakresu immunologii, szczepień ochronnych, profilaktyki, terapii i kontroli zakażeń oraz zakażeń szpitalnych. Popularyzator wiedzy medycznej, laureat nagrody „Wielkiego Edukatora” Stowarzyszenia Dziennikarzy dla Zdrowia.
  Dr n. med. Ewa Duszczyk
  jest absolwentką I Wydziału Ogólnolekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Jest specjalistą II stopnia w zakresie pediatrii.
  W 1988 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych. Od 1979 roku pracowała w Akademii Medycznej w Warszawie, a następnie w Klinice Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w oddziale dziecięcym Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego. Dr Ewa Duszczyk jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych oraz Polskiego Towarzystwa Wakcynologii (członek założyciel). Dr Ewa Duszczyk jest współautorką podręczników: „Wakcynologia” oraz „Choroby zakaźne i pasożytnicze”, jak również współtwórcą programów prozdrowotnych. Jest autorką licznych publikacji i doniesień zjazdowych dotyczących chorób zakaźnych i szczepień ochronnych.
  Dr n. med. Agata Misera
  Lekarz medycyny, pracuje w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży na Uniwersytecie Medycznym Charitè w Berlinie, gdzie w roku 2012 ukończyła studia medyczne. Aktualnie zajmuje się wraz z zespołem stworzeniem standardów farmakoterapii zaburzeń zachowania u dzieci upośledzonych umysłowo. Pracując naukowo zgłębia fascynujący świat mikrobioty i bada oś mózgowo- jelitową, oraz możliwości wykorzystania telemedycyny w opiece psychiatrycznej nad dziećmi i młodzieżą.
Warunki uczestnictwa
Termin webinaru: 14 kwietnia 2021r. (środa) godz. 19.00 – 20.30
Miejsce: Online! Link do webinaru wyślemy drogą mailową.
Aby wziąć udział w webinarze, konieczna jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie.

Potwierdzenie zgłoszenia:
- Przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zawierającym szczegółowe informacje organizacyjne oraz link do pokoju webinarowego.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Galeria
Interdyscyplinarne
Ogólne
Zakończone wydarzenie