WEBINAR: Nowoczesne leczenie inwazyjne łagodnego rozrostu stercza
Bezpłatny webinar
O szkoleniu
Zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar „Nowoczesne leczenie inwazyjne łagodnego rozrostu stercza", który poprowadzi dr Marek Zawadzki. By wziąć udział w webinarze, konieczna jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy - zgłoszenia będą otwarte jedynie do 27 sierpnia godz. 16.00.

W dniu webinaru na godzinę przed wydarzeniem otrzymacie Państwo od nas e-mail z linkiem do webinaru.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wykładowcy
  Dr Marek Zawadzki
  Specjalista-urolog, członek Zespołu Medycznego HIFU CLINIC.
  Od 2012 roku posiada certyfikat FEBU, potwierdzający, że jest członkiem Europejskiej Rady Urologii (Fellow of the Europeran Board of Urology). Do sfery jego zainteresowań urologicznych należą: endourologia kamicza, w tym zabiegi RIRS (małoinwazyjne zabiegi leczenia kamicy nerkowej, wykorzystujące najnowocześniejsze techniki urologiczne), bipolarna vaporyzacja i enukleacja prostaty, zabiegi HoLEP (polegające na laserowym usuwaniu tkanki w leczeniu przerostu prostaty) oraz diagnostyka i leczenie chorób uroonkologicznych.

  Urolog Marek Zawadzki jest jedną z osób z największym w Polsce doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów RIRS (wykonuje ich około 400 rocznie) oraz w przeprowadzaniu zabiegów metodą HoLEP (których wykonuje niemal 300 rocznie). To także jeden z pierwszych lekarzy w Europie, wykonujących robotyczne operacje kamicy nerkowej.
  Urolog Marek Zawadzki specjalizację odbywał w Klinice Urologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, a doświadczenie w prestiżowych ośrodkach endourologicznych w Polsce i za granicą. Ma na swoim koncie staże naukowe w szwedzkim Orebro, w Paryżu, Hamburgu, Barcelonie, Patras czy Lipsku. Włada swobodnie nie tylko językiem angielskim, ale też norweskim i szwedzkim.

  Obecnie urolog Marek Zawadzki jest konsultantem urologicznym i poza operacjami w HIFU CLINIC przeprowadza zabiegi w szpitalach MSS Radom Jozefów, PCM Grójec, EMC Piaseczno, ECZ Otwock i LUX-Med Warszawa. Swoją wiedzę przekazuje także innym lekarzom i studentom medycyny podczas szkoleń z zakresu z giętkiej uretroskopii i zabiegów RIRS. Co roku prowadzi wykłady na kongresie Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz kursy firm Olympus i Cook Medical. W latach 2006-2012 wykładał w Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

  Jest koordynatorem Oddziału Urologii Szpitala św. Anny w Piasecznie, gdzie został współzałożycielem pierwszego w Polsce Centrum Leczenia Kamicy Nerkowej.
Warunki uczestnictwa
Termin: 27 sierpnia 2020 r. (czwartek) godz. 19.00
Miejsce: szkolenie online! Link do webinaru wyślemy w dniu kursu drogą mailową.
Konieczna jest rejestracja.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie.

Potwierdzenie zgłoszenia:
O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność.
Ilość miejsc ograniczona.
Przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem i/lub faksem zawierającym szczegółowe informacje organizacyjne.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Galeria
Urolog
Ogólne
Narządy wewnętrzne
Zakończone wydarzenie