Nowoczesna diagnostyka raka prostaty w dobie epidemii COVID-19
Bezpłatne szkolenie online
O szkoleniu
Zapraszamy Państwa na bezpłatny webinar "Nowoczesna diagnostyka raka prostaty w dobie COVID-19". Prowadzącym będzie dr Stefan W. Czarniecki - specjalista urolog, FEBU, Ordynator Oddziału Urologii, Dyrektor ds. Innowacji HIFU CLINIC.

Webinar odbędzie się o godz. 18.00. Wymagana jest rejestracja (formularz rejestracyjny będzie otwarty do 25.06 godz. 16.00). Udział w webinarze jest bezpłatny.

Czytaj więcej Czytaj mniej
Wykładowcy
    Dr Stefan W. Czarniecki
    członek Zespołu Medycznego HIFU CLINIC, jest drugim urologiem w Polsce, który uzyskał certyfikat EDAP TMS dla Ablatherm® HIFU. Pierwszym certyfikowanym operatorem Ablatherm® HIFU w Polsce jest dr n. med. Marek Filipek, Szef Zespołu Medycznego HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty. Dr Czarniecki jest Ordynatorem Oddziału Urologii HIFU CLINIC oraz Dyrektorem ds. Innowacji we współpracy z Carolina Medical Center (Grupa LUX MED). Posiada międzynarodowy tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology).

    Dr Stefan W. Czarniecki ukończył studia medyczne w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W szpitalu Mater Dei na Malcie odbywał rotacje kliniczne, a praktyki medyczne na oddziałach kardiologii inwazyjnej, medycyny wewnętrznej i medycyny ratunkowej. Posiada certyfikaty Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) w urologicznej diagnostyce ultrasonograficznej. Dr Stefan W. Czarniecki ukończył rezydenturę w Oddziale Urologicznym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim.

    Dr Stefan W. Czarniecki urodził się w USA. Studiował na Uniwersytecie McGill w Montrealu, gdzie pracował w dziedzinie badań nad spermatogonialnymi komórkami macierzystymi w McGill University Health Center.

    W trakcie działań wojennych w 2008 roku w Gruzji był członkiem i koordynatorem Misji Medycznej i Humanitarnej Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w obozie uchodźców w Gori. W ramach swoich zadań, wraz z zespołem medycznym, udzielił ponad 740 konsultacji w obozie liczącym ponad 2300 uchodźców; utworzył i prowadził również cztery punkty opieki medycznej w Tbilisi. Jest najmłodszym sygnatariuszem "Carta di Venezia" (podczas pierwszej konferencji "World Conference on the Future of Science" w roku 2005).
Warunki uczestnictwa
Termin: 25 czerwca 2020 r. (czwartek) godz. 18.00
Miejsce: szkolenie online! Link do webinaru wyślemy w dniu kursu drogą mailową.
Konieczna jest rejestracja.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie.

Potwierdzenie zgłoszenia:
O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność.
Ilość miejsc ograniczona.
Przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem i/lub faksem zawierającym szczegółowe informacje organizacyjne.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Interdyscyplinarne
Urolog
Narządy wewnętrzne
Zakończone wydarzenie