BEZPŁATNY WEBINAR: Hipercholesterolemia, najważniejszy czynnik ryzyka sercowo-naczyniowego
O szkoleniu
Szanowni Państwo!
Zapraszamy do udziału w webinarze "Hipercholesterolemia, najważniejszy czynnik ryzyka sercowo-naczyniowego".

Aby móc uczestniczyć, konieczna jest rejestracja (po tej rejestracji otrzymacie Państwo dostęp do wejścia do pokoju webinarowego).

Pragniemy zaznaczyć, że wykłady będą transmitowane LIVE oraz dostępne dla Państwa wyłącznie na żywo. Nie będzie możliwości odtworzenia wykładów w innym terminie, więc zachęcamy Państwa by być z nami w wyznaczonym terminie.

Partner webinaru: NOVARTIS

Czytaj więcej Czytaj mniej
Galeria
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie webinaru
Hipercholesterolemia, najważniejszy czynnik ryzyka sercowo-naczyniowego
Zakończenie webinaru
Wykładowcy
  prof. dr hab. n. med. Artur Mamcarz
  Kierownik III Kliniki Chorób Wewnętrznych i Kardiologii WL WUM
  Wieloletni Prodziekan II WL WUM, Członek pierwszej Rady Uczelni WUM
  Członek Zarządu Polskiego TOWARZYSTWA MEDYCYNY STYLU ŻYCIA
  CZŁONEK ZARZĄDU POLSKIEGO TOWARZYSTAWA LECZENIA OTYŁOŚCI
  Członek KOMISJI MEDYCZNEJ PKOl,
  Konsultant kardiologiczny COMS.
  dr hab. n. med. Piotr Dobrowolski, profesor instytutu
  Kardiolog. Od 2008 roku pracuje w Narodowym Instytucie Kardiologii, obecnie w Klinice Nadciśnienia Tętniczego. W 2018 założył Samodzielną Poradnię Lipidową, której jest kierownikiem. Poradnia zajmuje się diagnostyką i leczeniem rodzinnej hipercholesterolemii, a także chorych bardzo wysokiego ryzyka sercowo-naczyniowego nieosiągających celów terapeutycznych.
  Piotr Dobrowolski jest autorem ponad 70 prac oryginalnych opublikowanych w renomowanych czasopismach medycznych, między innymi w JACC, Cardiovascular Research, Hypertension, Journal of Hypertension i innych oraz autorem licznych rozdziałów dotyczących chorób układu sercowo-naczyniowego. Ponadto bierze czynny udział w zjazdach zagranicznych i krajowych.
  Dr hab. n. med. Piotr Dobrowolski pełni funkcję Sekretarza Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego w kadencji 2020-2022, jest także Członkiem Zarządu Klubu 30 Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w kadencji 2019-2021.
Warunki uczestnictwa
Warunkiem udziału jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Po rejestracji w ciągu dwóch dni otrzymacie Państwo wiadomość e-mail (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym) od Centrum Edukacji Medycznej, w którym będzie link do pokoju webinarowego.
Przypominamy - konieczna jest rejestracja.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie, przez kliknięcie przycisku Zapisz na tej stronie.

Uwaga: w związku z sytuacją epidemiczną uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość ew. zmian w przebiegu i agendzie naszego webinaru.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Interdyscyplinarne
Ogólne
Zakończone wydarzenie