BEZPŁATNY WEBINAR: Postępowanie z pacjentem z migotaniem przedsionków, z wysokim ryzykiem powikłań krwotocznych oraz zakrzepowo-zatorowych
O szkoleniu
Szanowni Państwo!
Zapraszamy do udziału w webinarze "Postępowanie z pacjentem z migotaniem przedsionków, z wysokim ryzykiem powikłań krwotocznych oraz zakrzepowo-zatorowych".

Aby móc uczestniczyć, konieczna jest rejestracja (po tej rejestracji otrzymacie Państwo dostęp do wejścia do pokoju webinarowego).

Pragniemy zaznaczyć, że wykłady będą transmitowane LIVE oraz dostępne dla Państwa wyłącznie na żywo. Nie będzie możliwości odtworzenia wykładów w innym terminie, więc zachęcamy Państwa by być z nami w wyznaczonym terminie.

Partner webinaru: Abbott

Czytaj więcej Czytaj mniej
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie webinaru
1. Wskazania do zamykania uszka lewego przedsionka. dr n. med. Piotr Kwiatkowski
2. Postępowanie okołozabiegowe, przygotowanie przed zabiegiem i postępowanie po zabiegu. dr Michał Malinowski.
Wykładowcy
    dr n. med. Piotr Kwiatkowski
    dr Michał Malinowski
Warunki uczestnictwa
Warunkiem udziału jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Po rejestracji w ciągu dwóch dni otrzymacie Państwo wiadomość e-mail (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym) od Centrum Edukacji Medycznej, w którym będzie link do pokoju webinarowego.
Przypominamy - konieczna jest rejestracja.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie, przez kliknięcie przycisku Zapisz na tej stronie.

Uwaga: w związku z sytuacją epidemiczną uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość ew. zmian w przebiegu i agendzie naszego webinaru.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Galeria
Interdyscyplinarne
Ogólne
Zakończone wydarzenie