BEZPŁATNY WEBINAR: Optymalizacja farmakoterapii HFrEF zgodnie z najnowszymi wytycznymi 2021 r.
O szkoleniu
Szanowni Państwo!
Zapraszamy do udziału w webinarze "Optymalizacja farmakoterapii HFrEF zgodnie z najnowszymi wytycznymi 2021 r."
Aby móc uczestniczyć, konieczna jest rejestracja (po tej rejestracji otrzymacie Państwo dostęp do wejścia do pokoju webinarowego).

Pragniemy zaznaczyć, że wykłady będą transmitowane LIVE oraz dostępne dla Państwa wyłącznie na żywo. Nie będzie możliwości odtworzenia wykładów w innym terminie, więc zachęcamy Państwa by być z nami w wyznaczonym terminie.

Partner webinaru: NOVARTIS

Czytaj więcej Czytaj mniej
Galeria
Program
Dzień 1
Rozpoczęcie webinaru
Optymalizacja farmakoterapii HFrEF zgodnie z najnowszymi wytycznymi 2021 r.
Zakończenie webinaru
Wykładowcy
    prof. dr hab. n. med. Jadwiga Nessler
    Kierownik Kliniki Choroby Wieńcowej i Niewydolności Serca z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego, Instytut Kardiologii Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Krakowski Szpital Specjalistyczny im. J. Pawła II

    Kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych
    W 2014 otrzymała tytuł profesora. Od 2017 roku pełni stanowisko profesora zwyczajnego w Uniwersytecie Jagiellońskim UJ. Wypromowała 6 doktorów, jest opiekunem naukowym kolejnych doktorantów, autorem ponad 380 publikacji, ok 350 doniesień zjazdowych, redaktorem 9 monografii i współautorem 10 opinii eksperckich związanych z niewydolnością serca (w tym 1 międzynarodowa), nagrodzona licznymi prestiżowymi nagrodami. Od 2017 roku jest pełnomocnikiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego ds. Niewydolności Serca - jej wieloletnia praca jako wybitnej ekspertki – przyczyniła się do opracowania założeń pilotażowego programu KONS – Koordynowanej Opieki Nad pacjentem z Niewydolnością Serca. Jest kierownikiem naukowym vortelu dla pacjentów www.slabeserce.pl oraz projektu certyfikacji pielęgniarek niewydolności serca.
Warunki uczestnictwa
Warunkiem udziału jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Po rejestracji w ciągu dwóch dni otrzymacie Państwo wiadomość e-mail (na adres podany w formularzu zgłoszeniowym) od Centrum Edukacji Medycznej, w którym będzie link do pokoju webinarowego.
Przypominamy - konieczna jest rejestracja.

Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego elektronicznie, przez kliknięcie przycisku Zapisz na tej stronie.

Uwaga: w związku z sytuacją epidemiczną uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie możliwość ew. zmian w przebiegu i agendzie naszego webinaru.

Wszelkie prawa autorskie do niniejszego webinaru, w tym zamieszczonych w nim zdjęć/grafik/tekstów, przysługują wyłącznie spółce Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000475909). Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie w inny sposób, udostępnianie lub rozpowszechnianie niniejszego opracowania, w całości lub w części, w tym w formie elektronicznej, bez wyraźnej zgody wskazanej spółki jest zakazane i grozi odpowiedzialnością prawną.​

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa
Interdyscyplinarne
Ogólne
Zakończone wydarzenie