social icon social icon social icon social icon
Forum Medycyny Rodzinnej | Wyzwania w gabinecie lekarza rodzinnego | konferencja online
23/05/2023
Szkolenie Bezpłatne Online
Czas trwania
19:00-21:00
Rodzaj
Online
Kategoria
Bezpłatne
Ilość miejsc
bez limitu

Zapraszamy na konferencję online, która odbędzie się 23 maja 2023r. (wtorek) w godzinach 19:00-21:00  na platformie ClickMeeting.

Forum Medycyny Rodzinnej  |  Wyzwania w gabinecie lekarza rodzinnego

Szczegółowy program wydarzenia w zakładce: Program

Dzień przed i w dniu wydarzenia otrzymacie Państwo e-mail z linkiem do transmisji: https://cem549.clickmeeting.com/forum-medycyny-rodzinnej?

Na 15 minut przed wydarzeniem: SMS przekierowujący bezpośrednio do webinaru.

Partnerzy wydarzenia:

19:00
Rozpoczęcie – Moderator CEM
19:00
Migrena – jak diagnozować, jak różnicować z innymi bólami głowy i jak wykorzystać w terapii nowe leki doustne? – dr n. med. Marcin Straburzyński, wykład sponsorowany Pfizer
19:20
Q&A
19:25
Półpasiec – choroba, której nie można lekceważyć! Przełom w profilaktyce półpaśca – lek. Przemysław Kapała, wykład sponsorowany GSK
19:55
Q&A
20:00
Można zapobiec cierpieniu z powodu półpaśca. Szczepionka Shingrix – prezentacja produktowa firmy GSK
20:10
Terapia przeciwkrzepliwa bez tajemnic – prof. dr hab. n. med. Piotr Pruszczyk, wykład sponsorowany Pfizer
20:30
Q&A
20:35
Pacjent proktologiczny w gabinecie lekarza rodzinnego
21:00
Zakończenie – Moderator CEM

prof. dr hab. n. med. Piotr Pruszczyk

Specjalista kardiologii, angiologii, hipertensjologii oraz chorób wewnętrznych. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Członek grupy ekspertów sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Kieruje Kliniką Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest Prorektorem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ds. Nauki i Transferu Technologii. Należy do grona: Fellow of European Society of Cardiology (2004), Clinical Hypertension Specialist – tytuł nadany przez European Society of Hypertension (2001).

dr n. med. Marcin Straburzyński

Specjalista medycyny rodzinnej. Master in Headache Medicine Europejskiej Federacji Bólów Głowy. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej. Pracuje w Katedrze Medycyny Rodzinnej i Chorób Zakaźnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Należy do Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy i Międzynarodowego Towarzystwa Bólów Głowy. Członek Honorowy Polskiego Towarzystwa Rynologicznego. Pracuje zarówno w poradni medycyny rodzinnej, jak i jednostce wyspecjalizowanej w opiece nad chorymi z bólami głowy.

lek. Przemysław Kapała

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku na Wydziale Lekarskim oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagiellońskiego z zakresu medycyny bólu. Pracuje w Hospicjach w Gdańsku i Warszawie, w Poradni Medycyny Paliatywnej i Poradni Leczenia Bólu. Od 1991 roku prowadzi praktykę jako lekarz internista.

Termin: 23 maja 2023 r. (wtorek) godz. 19:00-21:00

Koszt webinaru: udział bezpłatny

Dzień przed i w dniu wydarzenia otrzymacie Państwo e-mail z linkiem do transmisji (ClickMeeting): https://cem549.clickmeeting.com/forum-medycyny-rodzinnej?

Na 15 minut przed wydarzeniem: SMS przekierowujący bezpośrednio do webinaru.

Biuro Organizacyjne: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

Partnerzy wydarzenia:

  Otrzymuj powiadomienia o najnowszych szkoleniach

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. i innych podmiotów z Grupy LUX MED komunikacji marketingowej, której celem jest w szczególności promocja usług oraz towarów oferowanych przez te podmioty, informowanie o wydarzeniach dotyczących ich działalności oraz promowanie pro-zdrowotnego stylu życia, przy wykorzystaniu moich danych.

  Administratorami Twoich danych są spółki z Grupy LUX MED czyli podmioty powiązane organizacyjnie lub kapitałowo z Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, w szczególności adres e-mail oraz numer telefonu w związku udzielonymi nam zgodami na przesyłanie komunikacji marketingowej oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przypominamy, że wyrażenie którejkolwiek ze zgód jest w pełni dobrowolne i że możesz w każdym czasie odwołać udzielone nam zgody. Kliknij tutaj aby zapoznać się z całą notą informacyjną.

  Nasi partnerzy
  • Net4doctor
  • Carolina
  • Arthrex
  • Strauman
  • Poats
  • Kaldental
  • Alphabio
  • Techdaw
  • Ptu
  • Osto