social icon social icon social icon social icon
Ginekologia plastyczna: podstawowy i zaawansowany kurs kadawerowy
06/09/2023
-
07/09/2023
Szkolenie Płatne Kadawerowe
Czas trwania
9:00-17:00
Rodzaj
Kadawerowe
Kategoria
Płatne
Liczba Uczestników

Szkolenie z ginekologii plastycznej w CEM dla lekarzy ginekologów, lekarzy medycyny estetycznej – realizowane przez dr. n. med. Rafała Kuźlika. Składa się z kursu podstawowego i kursu zaawansowanego.

Program tego 2-dniowego kursu obejmuje:
– teorię w formie wykładów, transmisji video z sali operacyjnej, zaleceń przed i pooperacyjnych oraz kwalifikacji i przygotowania pacjentki,
– warsztaty w zespołach dwuosobowych, które realizowane są w laboratorium kadawerowym CEM,
– szkolenie psychologiczne z zakresu komunikacji z pacjentką oraz techniki radzenia sobie z pacjentem trudnym, np. BDD (body dysmorphic disorder) albo ?roszczeniowym?.

Partnerem wydarzenia jest firma Miralex.

Dzień 1
09:00
Rozpoczęcie szkolenia, przekazanie spraw organizacyjnych
09:05
Wstęp do ginekologii plastycznej- omówienie anatomii i zasad planowania zabiegu
10:00
Omówienie procesu kwalifikacji do zabiegu (sposób ułożenia pacjentki, dokumentacja zdjęciowa, zgody do zabiegów, etc.)
11:00
Przerwa kawowa
11:05
Procedury niechirurgiczne - Terapia laserowa i radiofrekwencyjna (ThermiVa) w leczeniu zespołu szerokiej pochwy i wysiłkowego nietrzymania moczu (WNM)
11:45
Video prezentacje - plastyka warg mniejszych oraz plastyka pochwy i krocza
12:30
Omówienie procedur
13:00
Lunch
13:30
Zajęcia praktyczne w cadaver LAB: Procedury chirurgiczne: - Plastyka warg sromowych mniejszych i napletka łechtaczki: technika klasyczna | - Plastyka pochwy i krocza | Procedury niechirurgiczne: - Wypełnianie warg sromowych większych kwasem hialuronowym | - Augmentacja punktu G kwasem hialuronowym | - Osocze bogatopłytkowe (PRP) w ginekologii estetycznej (rewitalizacja pochwy i sromu, O-shot, G-shot)
17:00
Zakończenie szkolenia podstawowego i wręczenie zaświadczeń potwierdzających udział w kursie oraz przyznanie punktów edukacyjnych przez Okręgową Izbę Lekarską
Dzień 2
08:30
Rozpoczęcie szkolenia, przekazanie spraw organizacyjnych
08:35
Prezentacja produktowa firmy Miralex
08:45
Video Prezentacje cz. 1 (ginekologia plastyczna zaawansowana)
10:45
Przerwa kawowa
11:00
Video Prezentacje cz. 2
12:00
Lunch
12:30
Zajęcia praktyczne w cadaver LAB: Plastyka warg sromowych mniejszych i napletka łechtaczki: techniki: one cut, liniowa Z, klinowa tylna | Repozycja łechtaczki | Plastyka warg sromowych większych | Wypełnianie warg sromowych większych autologiczną tkanką tłuszczową
16:00
Zakończenie szkolenie i wręczenie zaświadczeń potwierdzających udział w kursie oraz przyznanie punktów edukacyjnych przez Okręgową Izbę Lekarską

dr n. med. Rafał Kuźlik
Specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

Opublikował wiele prac naukowych z zakresu ginekologii operacyjnej i plastycznej. Doktor Rafał Kuźlik uzyskał wiele certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, tak w Polsce, jak również również poza jego granicami, między innymi w Niemczech.

Doktor Rafał Kuźlik jest autorem metody ?One Cut Technique? ? operacji warg sromowych, która została doceniona na Międzynarodowej Konferencji Ginekologii Plastycznej w Rzymie.

Przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej, a także operacje onkoplastyczne piersi. Jest jednym z najbardziej cenionych specjalistów w Polsce, a także niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie ginekologii.

Termin: 6-7 września 2023 r. (środa-czwartek)

Miejsce: Centrum Edukacji Medycznej, budynek Mera Park Wawer – wejście B, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

Koszt udziału: 14 000 zł (zw)

Koszt uczestnictwa obejmuje: udział w szkoleniu, przerwy kawowe i lunch, zaświadczenie udziału w kursie z punktami edukacyjnymi.

Parking: przed wejściem do CEM znajduje się BEZPŁATNY parking dla Uczestników kursów CEM ? wjazd od ulicy Bysławskiej / Poematu przez szlaban  ?  konieczna jest walidacja biletu pobranego przy szlabanie

Warunki udziału:

? Kliknij przycisk ?Zapisz się? i wypełnij formularz zgłoszenia
? Opłać kurs, po otrzymaniu mailowego potwierdzenia udziału od organizatora.

Potwierdzenie zgłoszenia:

? o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność,
? liczba miejsc ograniczona,
? przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zawierającym:
– szczegółowe informacje organizacyjne,
– zasady płatności,
– numer rachunku bankowego Organizatora.

Potwierdzenie udziału prześlemy na około 10 dni roboczych przed terminem spotkania.

W przypadku posiadania vouchera rabatowego prosimy kod vouchera oraz jego wartość wpisać w formularzu zapisu w polu “Wiadomość do Organizatora”. Rabaty nie łączą się.

Warunki rezygnacji:

W związku z potrzebą przygotowania preparatów i sprzętu przed każdym szkoleniem będziemy niezmiernie wdzięczni Państwu za natychmiastowy kontakt z nami w przypadku braku możliwości przyjazdu na kurs.

Rezygnacja z udziału po 16 sierpnia 2023 r. lub nieobecność na spotkaniu spowoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie faktury wystawionej przez Centrum Edukacji Medycznej Sp. z o.o.
Rezygnację z udziału należy przesłać w formie mailowej na adres kontakt@cem-med.pl. Anulowanie zgłoszenia potwierdzone zostaje pisemnie przez Organizatora.

Rezygnacja zgłoszona do dnia 16 sierpnia 2023 r. (włącznie) nie spowoduje obciążeń finansowych. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o wyznaczenie zastępstwa dla zgłoszonej osoby. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania, do zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji spotkania.

Biuro Organizacyjne: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie ze środków unijnych, w zależności od województwa. Instrukcja ubiegania się o dofinansowanie PARP/BUR ? pobierz tutaj

Uczestników zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania zapraszamy do kontaktu z Centrum Edukacji Medycznej ? Osoba odpowiedzialna: Paulina Solińska

e-mail : DofinansowaniaBUR@cem-med.pl

telefon: 885 881 866

TRANSLATE