social icon social icon social icon social icon
Ginekologia plastyczna - kurs zaawansowany
31/08/2023
Szkolenie Płatne Kadawerowe
Praktyczny kurs kadawerowy
Czas trwania
8:30-16:00
Rodzaj
Kadawerowe
Kategoria
Płatne
Ilość miejsc
8

Szkolenie z ginekologii plastycznej w CEM realizowane przez dr. n. med. Rafała Kuźlika składa się z kursu podstawowego i kursu zaawansowanego.

Program obu szkoleń obejmuje:
– teorię w formie wykładów, transmisji video z sali operacyjnej, zaleceń przed i pooperacyjnych oraz kwalifikacji i przygotowania pacjentki,
– warsztaty w zespołach dwuosobowych, które realizowane są w laboratorium kadawerowym CEM,
– szkolenie psychologiczne z zakresu: komunikacji z pacjentką oraz techniki radzenia sobie z pacjentem trudnym, np. BDD (body dysmorphic disorder) albo „roszczeniowym”.

Partnerem wydarzenia jest firma Miralex.

08:30
Rozpoczęcie szkolenia, przekazanie spraw organizacyjnych.
08:35
Prezentacja produktowa firmy Miralex.
08:45
Video Prezentacje cz.1 (ginekologia plastyczna zaawansowana).
10:45
Przerwa kawowa.
11:00
Video Prezentacje cz. 2.
12:00
LUNCH.
PRAKTYKA - Cadaver Lab
12:30
Plastyka warg sromowych mniejszych i napletka łechtaczki: techniki: one cut, liniowa Z, klinowa tylna.
16:00
Zakończenie szkolenie i wręczenie zaświadczeń potwierdzających udział w kursie oraz przyznanie punktów edukacyjnych przez Okręgową Izbę Lekarską.

dr n. med. Rafał Kuźlik
Specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

Opublikował wiele prac naukowych z zakresu ginekologii operacyjnej i plastycznej. Doktor Rafał Kuźlik uzyskał wiele certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, tak w Polsce, jak również również poza jego granicami, między innymi w Niemczech.

Doktor Rafał Kuźlik jest autorem metody „One Cut Technique” – operacji warg sromowych, która została doceniona na Międzynarodowej Konferencji Ginekologii Plastycznej w Rzymie.

Przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej, a także operacje onkoplastyczne piersi. Jest jednym z najbardziej cenionych specjalistów w Polsce, a także niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie ginekologii.

Termin:

31 sierpnia 2023 r.

Miejsce:

Centrum Edukacji Medycznej

Mera Park Wawer

ul. Bysławska 84

04-993 Warszawa

Koszt udziału:

7000 zł (zw).
Pakiet dwóch kursów (podstawowy + zaawansowany marzec 2023): 12.000 zł (zw).

Koszt uczestnictwa obejmuje:

• udział w szkoleniu,
• przerwy kawowe i lunch,
• zaświadczenie udziału w kursie z punktami edukacyjnymi.

Warunki udziału:

• Kliknij przycisk „Zapisz się” i wypełnij formularz zgłoszenia.
• Opłać kurs, po otrzymaniu mailowego potwierdzenia udziału od organizatora.

Potwierdzenie zgłoszenia:

• o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność,
• liczba miejsc ograniczona,
• przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zawierającym:
– szczegółowe informacje organizacyjne,
– zasady płatności,
– numer rachunku bankowego Organizatora.
Potwierdzenie udziału prześlemy na około 10 dni roboczych przed terminem spotkania.

W przypadku posiadania vouchera rabatowego prosimy kod vouchera oraz jego wartość wpisać w formularzu zapisu w polu „Wiadomość do Organizatora”. Rabaty nie łączą się.

Warunki rezygnacji:

W związku z potrzebą przygotowania preparatów i sprzętu przed każdym szkoleniem będziemy niezmiernie wdzięczni Państwu za natychmiastowy kontakt z nami w przypadku braku możliwości przyjazdu na kurs.

Rezygnacja z udziału po 14 sierpnia 2023 r. lub nieobecność na spotkaniu spowoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie faktury wystawionej przez Centrum Edukacji Medycznej Sp. z o.o.
Rezygnację z udziału należy przesłać w formie mailowej na adres kontakt@cem-med.pl. Anulowanie zgłoszenia potwierdzone zostaje pisemnie przez Organizatora.

Rezygnacja zgłoszona do dnia 14 sierpnia 2023 r. (włącznie) nie powoduje obciążeń finansowych. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o wyznaczenie zastępstwa dla zgłoszonej osoby. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania do zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji spotkania.

Biuro Organizacyjne:

Centrum Edukacji Medycznej

Mera Park Wawer

ul. Bysławska 84

04-993 Warszawa

Koszt udziału 7000 zł (zw)

  Otrzymuj powiadomienia o najnowszych szkoleniach

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. i innych podmiotów z Grupy LUX MED komunikacji marketingowej, której celem jest w szczególności promocja usług oraz towarów oferowanych przez te podmioty, informowanie o wydarzeniach dotyczących ich działalności oraz promowanie pro-zdrowotnego stylu życia, przy wykorzystaniu moich danych.

  Administratorami Twoich danych są spółki z Grupy LUX MED czyli podmioty powiązane organizacyjnie lub kapitałowo z Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, w szczególności adres e-mail oraz numer telefonu w związku udzielonymi nam zgodami na przesyłanie komunikacji marketingowej oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przypominamy, że wyrażenie którejkolwiek ze zgód jest w pełni dobrowolne i że możesz w każdym czasie odwołać udzielone nam zgody. Kliknij tutaj aby zapoznać się z całą notą informacyjną.

  Nasi partnerzy
  • Net4doctor
  • Kroton
  • Carolina
  • Arthrex
  • Strauman
  • Poats
  • Kaldental
  • Alphabio
  • Techdaw
  • Ptu
  • Osto
  • Pte
  • Ptnw
  • Skn