social icon social icon social icon social icon
Iniekcje dostawowe pod kontrolą USG - kończyna górna i dolna
19/03/2024
Szkolenie Płatne Kadawerowe
Praktyczny kurs kadawerowy

BRAK WOLNYCH MIEJSC NA KURS — zapraszamy na drugi termin: 15 października — ZAPISZ SIĘ

Czas trwania
09:00-17:00
Rodzaj
Kadawerowe
Kategoria
Płatne
Liczba Uczestników
14

Kurs składa się z części wykładowej (aspekty teoretyczne iniekcji dostawowych/dotkankowych z wykorzystaniem ultrasonografii) oraz praktycznej (wzajemne wykonywanie badań oraz nauka iniekcji na preparatach nieutrwalonych).

08:45
Rejestracja Uczestników
09:00
Wykłady: Diagnostyka USG - wstęp. Bark - anatomia, technika badania i prawidłowy obraz USG struktur stawu barkowego. Charakterystyka najczęstszych patologii stawu ramiennego i jego okolicy - zestawienie obrazów USG z objawami klinicznymi. Nadgarstek i ręka - anatomia, technika badania i prawidłowy obraz struktur stawu nadgarstka i ręki. Charakterystyka najczęstszych patologii. Prezentacja badania USG. Staw łokciowy, tkanki miękkie ramienia i przedramienia - anatomia, technika badania i prawidłowy obraz USG. Charakterystyka najczęstszych patologii. Prezentacja badania USG
10:30
Przerwa kawowa
10:45
Zajęcia praktyczne (wzajemne wykonywanie badań)
11:45
Przerwa kawowa
12:00
Wykłady: Staw kolanowy: anatomia, technika badania i prawidłowy obraz USG struktur stawu kolanowego. Staw skokowy i stopa - anatomia, technika badania i prawidłowy obraz struktur stawu skokowego i stopy. Charakterystyka najczęstszych patologii. Prezentacja badania USG. Staw biodrowy, tkanki miękkie uda i podudzia - anatomia, technika badania i prawidłowy obraz USG. Charakterystyka najczęstszych patologii. Prezentacja badania USG
14:30
Lunch
15:00
Zajęcia praktyczne (w tym nauka iniekcji na preparatach nieutrwalonych) Aspekty teoretyczne iniekcji dostawowych/dotkankowych z wykorzystaniem ultrasonografii
17:00
Zakończenie kursu

dr n. med. Tomasz Poboży
Specjalista ortopedii i traumatologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu operacyjnym. Wykonuje zabiegi artroskopowe stawów: kolanowego, ramiennego, łokciowego, skokowego i biodrowego, a także zabiegi endoprotezoplastyki stawów ? kolana i biodra.

Ponadto specjalizuje się w leczeniu urazów i zmian pourazowych, jak również w wykonywaniu zabiegów ambulatoryjnych pod kontrolą USG. Od kilkunastu lat wykonuje również badania diagnostyczne USG wszystkich stawów.

Termin: 19 marca 2024 r. (wtorek)

Miejsce: Centrum Edukacji Medycznej, budynek Mera Park Wawer – wejście B, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

Koszt udziału: 2200 zł (zw)

Koszt uczestnictwa obejmuje: udział w szkoleniu, przerwy kawowe
oraz zaświadczenie udziału w kursie z punktami edukacyjnymi.

Parking: przed wejściem do CEM znajduje się BEZPŁATNY parking dla Uczestników kursów CEM – wjazd od ulicy Bysławskiej / Poematu przez szlaban  –  konieczna jest walidacja biletu pobranego przy szlabanie po uzyskaniu pieczątki w recepcji CEM

Warunki udziału:

Kliknij przycisk “Zapisz się” i wypełnij formularz zgłoszenia.
Opłać kurs po otrzymaniu mailowego potwierdzenia udziału od organizatora.

Potwierdzenie zgłoszenia:

Liczba miejsc jest ograniczona.
Po zapisaniu się na szkolenie otrzymasz potwierdzenie wpisania na listę oraz instrukcję dotyczącą płatności.
Po dokonaniu opłaty za szkolenie otrzymasz potwierdzenie udziału w szkoleniu.
O przyjęciu uczestnika na szkolenie decyduje kolejność wpłat.
Prowadzimy listy rezerwowe.

W przypadku posiadania vouchera rabatowego prosimy kod vouchera oraz jego wartość wpisać w formularzu zapisu w polu “Wiadomość do Organizatora”. Rabaty nie łączą się.

Warunki rezygnacji:

Rezygnacja z udziału po 26 lutego 2024 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie faktury wystawionej przez Centrum Edukacji Medycznej Sp. z o.o.
Rezygnację z udziału należy przesłać w formie mailowej na adres kontakt@cem-med.pl
Anulowanie zgłoszenia potwierdzone zostaje pisemnie przez Organizatora.

Rezygnacja zgłoszona do dnia 26 lutego 2024 r. (włącznie) nie powoduje obciążeń finansowych. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu prosimy wyznaczyć zastępstwo zgłoszonej osoby.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania do zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji spotkania.

Biuro Organizacyjne: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

TRANSLATE