social icon social icon social icon social icon
Jak rozmawiać i jakich pułapek być świadomym w kontakcie z pacjentem z depresją i lękiem?
14/03/2023
Szkolenie Płatne Online
Czas trwania
19:00-20:00
Rodzaj
Online
Kategoria
Płatne
Liczba Uczestników

Zapraszamy na webinar pt. ?Jak rozmawiać i jakich pułapek być świadomym w kontakcie z pacjentem z depresją i lękiem??, który odbędzie się 14 marca o godz. 19.00 do 20.00 na platformie Click Meeting. Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach Akademii Zdrowia Psychicznego, której Głównym Ekspertem ds. Psychiatrii jest dr hab. n. med. Sławomir Murawiec. Organizatorem szkolenia jest HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego (Grupa LUX MED). Zapraszamy do zapisów!

Aby móc uczestniczyć, konieczna jest rejestracja. Dzień przed i w dniu wydarzenia i otrzymacie Państwo e- mail z linkiem do transmisji.
Na 15 minut przed wydarzeniem SMS przekierowujący bezpośrednio do webinaru.

Więcej informacji:
AKADEMIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO

Dzień 1
19:00
Rozpoczęcie
19:05
Dlaczego każde słowo ma znaczenie? Skojarzenia i ukryte treści.
20:00
Zakończenie

Ekspert ds. psychiatrii: dr hab. n. med. Sławomir Murawiec

Aktualnie skoncentrowany na indywidulanym, trafnym doborze leków w terapii depresji, lęku, zaburzeń snu i trudnościach adaptacyjnych w zależności od potrzeb i sytuacji osoby leczonej. W swojej pracy koncentruje się na doborze leku do indywidulanego profilu pacjenta, wspomaga się w tym zakresie wiedzą i doświadczeniem psychoterapeutycznym.
Specjalista z ponad 20 letnim doświadczeniem pracy w różnych obszarach psychiatrii. Jest członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i rzecznikiem prasowym Towarzystwa, w swoich działaniach w sferze medialnej kształtuje pozytywny obraz psychiatrii i psychoterapii w Polsce.
Jest autorem ponad 200 publikacji naukowych, ponad 30 rozdziałów w podręcznikach i monografiach specjalistycznych. Opublikował wiele książek adresowanych do specjalistów, między innymi jest redaktorem (wraz z dr C. Żechowskim) książki: ?Od neurobiologii do psychoterapii? (IPiN Warszawa 2009). Współautor książek ? Depresja 2016? i ?Depresja 2017? ?Farmakoterapia w psychiatrii ambulatoryjnej? (wraz z Dr P. Wierzbińskim) oraz ?Ornitologia terapeutyczna? (wraz z Prof. P. Tryjanowskim). Jest Redaktorem Naczelnym kwartalnika naukowego ?Psychiatria? (Viamedica). Laureat nagród: nagrody im. Stefana Ledera (2014) Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego za publikacje łączące wiedzę psychoterapeutyczną z neurobiologią oraz nagrody ?Złotej Synapsy? (2108) w kategorii zasłużony dla psychiatrii. Laureat nagrody Stowarzyszenia Aktywnie Przeciwko Depresji: ?Aktywny w walce z depresją?. ?W uznaniu zasług w zakresie promocji zdrowia psychicznego oraz w podziękowaniu za działalność edukacyjną i prozdrowotną na rzecz społeczeństwa? (2015). Otrzymał nagrodę za najlepszy artykuł czasopisma ?Lekarz POZ/General Practitioner? w 2017, oraz dyplom ?Promotor Wiedzy?, przyznaną przez ?Puls Medycyny? (2019).
Uzyskał specjalizację i obronił doktorat w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu psychiatrii Neurologii w Warszawie pod kierownictwem Prof. Marka Jaremy. Równocześnie uczestniczył w szkoleniach psychoterapeutycznych, zakończonych uzyskaniem certyfikatu psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Brał udział w licznych szkoleniach zagranicznych, miedzy innymi organizowanych przez Światową Organizacje Psychiatryczną (Paryż), Instytut Psychiatrii w Londynie (Londyn) I Lundbeck Institute (Kopenhaga).

Termin: 14 marca 2023 r. (wtorek)

Koszt szkolenia:
? 90zł
? dla kadry medycznej z grupy LUX MED, Harmonii ? udział bezpłatny.

Dzień przed i w dniu wydarzenia i otrzymacie Państwo e- mail z linkiem do transmisji.
Na 15 minut przed wydarzeniem SMS przekierowujący bezpośrednio do webinaru.

Warunki udziału:
? Kliknij przycisk ?Zapisz się? i wypełnij formularz zgłoszenia
? Opłać kurs, po otrzymaniu mailowego potwierdzenia udziału od organizatora.

Potwierdzenie zgłoszenia:
? Przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zawierającym:
> szczegółowe informacje organizacyjne
> zasady płatności
> numer rachunku bankowego Organizatora.

Warunki rezygnacji:
Rezygnacja z udziału po 28 lutego 2023 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie faktury wystawionej przez Centrum Edukacji Medycznej Sp. z o.o.
Rezygnację z udziału należy przesłać w formie mailowej na adres kontakt@cem-med.pl
Anulowanie zgłoszenia potwierdzone zostaje pisemnie przez Organizatora.

Rezygnacja zgłoszona do dnia 28 lutego 2023 r. (włącznie) nie powoduje obciążeń finansowych. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu prosimy wyznaczyć zastępstwo zgłoszonej osoby.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania do zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji spotkania.

Biuro Organizacyjne:
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa

TRANSLATE