social icon social icon social icon social icon
Kurs kadawerowy “Jak leczymy zespoły uciskowe nerwów i ścięgien w obrębie ręki, nadgarstka i łokcia”
17/11/2024
Szkolenie Płatne Kadawerowe
Praktyczny kurs kadawerowy
Czas trwania
08:00-16:15
Rodzaj
Kadawerowe
Kategoria
Płatne
Liczba Uczestników
12

Na kursie zapoznamy Państwa zarówno z często występującymi — jak cieśń nadgarstka  i mniej popularnymi jak zespół Supinatora, czy kanału Guyona — zespołami uciskowymi nerwów oraz patologiami ścięgien i przyczepów mięśniowych (łokieć tenisisty, golfisty, kciuk matki i inne).

Prowadzący: lek. Paweł Nowicki oraz lek. Paweł Zahorski

Zajęcia praktyczne odbywają się w laboratorium kadawerowym na preparatach nieutrwalonych.

* szczegółowy program już wkrótce

Kierownik naukowy: lek. Paweł Nowicki
specjalista chirurgii ogólnej oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu, chirurg ręki FESSH

Jako pierwszy chirurg ręki w województwie mazowieckim, a trzeci w Polsce zdobył prestiżowy Europejski Dyplom z Chirurgii Ręki FESSH (2009). Od kilkunastu lat zajmuje się artroskopowymi operacjami nadgarstka w schorzeniach i urazach chrząstki trójkątnej, więzadeł nadgarstka, ganglionach i wielu innych. Jako zaproszony wykładowca szkoli lekarzy na kursach organizowanych w renomowanych ośrodkach treningowych całej Europy. Właściciel MasterHand Paweł Nowicki w Warszawie.

Na kursie zapoznamy Państwa zarówno z często występującymi – jak cieśń nadgarstka  i mniej popularnymi jak zespół supinatora, czy kanału Guyona  – zespołami uciskowymi nerwów oraz patologiami ścięgien i przyczepów mięśniowych (łokieć tenisisty, golfisty, kciuk matki i inne)

 

Instruktorzy

lek. Paweł Nowicki

lek. Paweł Zahorski

Termin: 17 listopada 2024 r. (niedziela)

Miejsce: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa, budynek Mera Park Wawer – wejście B, obok drogerii Rossmann — zapraszamy na 3 piętro

Koszt udziału: 4400 zł (zw)

Koszt uczestnictwa obejmuje: udział w szkoleniu, przerwy kawowe, zaświadczenie udziału w kursie z punktami edukacyjnymi.

Parking: przed wejściem do CEM znajduje się bezpłatny parking dla Uczestników kursów CEM – wjazd od ulicy Bysławskiej / Poematu przez szlaban – konieczna jest walidacja biletu pobranego przy szlabanie, po uzyskaniu pieczątki w recepcji CEM

Warunki udziału:
Kliknij przycisk “Zapisz się” i wypełnij formularz zgłoszenia
Opłać kurs, po otrzymaniu mailowego potwierdzenia udziału od organizatora.

Potwierdzenie zgłoszenia:
– o przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność.
– liczba miejsc ograniczona.
– przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zawierającym:
> szczegółowe informacje organizacyjne
> zasady płatności
> numer rachunku bankowego Organizatora.
Potwierdzenie udziału prześlemy na około 10 dni roboczych przed terminem spotkania.

W przypadku posiadania vouchera rabatowego prosimy kod vouchera oraz jego wartość wpisać w formularzu zapisu w polu “Wiadomość do Organizatora”. Rabaty nie łączą się.

Warunki rezygnacji:

W związku z potrzebą przygotowania preparatów i sprzętu przed każdym szkoleniem, będziemy niezmiennie wdzięczni Państwu, za natychmiastowy kontakt z nami, w przypadku braku możliwości przyjazdu na kurs.

Rezygnacja z udziału po 25 października 2024 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie faktury wystawionej przez Centrum Edukacji Medycznej Sp. z o.o.
Rezygnację z udziału należy przesłać w formie mailowej na adres kontakt@cem-med.pl
Anulowanie zgłoszenia potwierdzone zostaje pisemnie przez Organizatora.

Rezygnacja zgłoszona do dnia 25 października 2024 r. (włącznie) nie powoduje obciążeń finansowych. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu prosimy wyznaczyć zastępstwo zgłoszonej osoby.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania do zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji spotkania.

Biuro Organizacyjne: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

Koszt udziału 4400 zł (zw)
TRANSLATE