social icon social icon social icon social icon
Kurs artroskopii i osteotomii kolana na kadawerach – Konferencja JPC
13/06/2024
-
16/06/2024
Szkolenie Płatne Kadawerowe
Czas trwania
09:00-17:00
Rodzaj
Kadawerowe
Kategoria
Płatne
Liczba Uczestników
12

Praktyczne kursy kadawerowe pod kierownictwem naukowym dr n. med. Konrada Słynarskiego

odbędą się one w CEM Centrum Edukacji Medycznej w Warszawie, ul. Bysławska 84 – dzień przed Konferencją JPC 2024 oraz dzień po jej zakończeniu.

Można też zapisać się na dwa dni warsztatów (ze zniżką 500 zł) – wybierz “Zapisz się” na dole strony.

13 czerwca: Kurs artroskopii kolana na kadawerach — wybierz niebieski box poniżej, aby przejść do zapisów

16 czerwca: Kurs osteotomii kolana na kadawerach — wybierz niebieski box poniżej, aby przejść do zapisów

UWAGA: pierwszeństwo uczestnictwa w kursie kadawerowym mają Lekarze, którzy wezmą udział w Konferencji 9th Joint Preservation Congress: https://jointpreservation.pl/registration/

* Program kursów kadawerowych do pobrania poniżej

Kierownik naukowy kursu: dr n. med. Konrad Słynarski

Specjalizuje się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych stawu kolanowego, skokowego oraz stopy. Priorytetem jest szybki powrót do pełnej sprawności Pacjentów, dzięki indywidualnemu podejściu do schorzenia.

Autor publikacji naukowych oraz książek, aktywny członek wielu międzynarodowych towarzystw medycznych, w tym m.in. członek komitetu edukacyjnego International Cartilage Repair Society oraz członek komitetu ds. osteotomii ESSKA, członek Polskiego Towarzystwa Artroskopowego oraz Międzynarodowego Kongresu Joint Preservation Congress. Pełni również funkcję konsultanta naukowego w kilku wiodących firmach medycznych. Co roku udziela kilkudziesięciu wykładów na międzynarodowych i polskich konferencjach oraz szkoleniach.

Termin: 13 czerwca 2024 r. (czwartek) oraz 16 czerwca 2024 r. (niedziela)

Miejsce: Centrum Edukacji Medycznej, budynek Mera Park Wawer – wejście B, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

Koszt udziału w dwóch kursach (13 oraz 16 czerwca): 7500 zł (zw)

Koszt uczestnictwa obejmuje: udział w szkoleniu, przerwy kawowe
oraz zaświadczenie udziału w kursie z punktami edukacyjnymi.

Parking: przed wejściem do CEM znajduje się bezpłatny dla Uczestników kursów CEM – wjazd od ulicy Bysławskiej / Poematu przez szlaban – konieczna jest walidacja biletu pobranego przy szlabanie, po uzyskaniu pieczątki w recepcji CEM

Warunki udziału:

Kliknij przycisk “Zapisz się” i wypełnij formularz zgłoszenia.
Opłać kurs po otrzymaniu mailowego potwierdzenia udziału od organizatora.

Potwierdzenie zgłoszenia:
O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność – UWAGA: pierwszeństwo uczestnictwa w kursie kadawerowym mają Lekarze, którzy wezmą udział w Konferencji 9th Joint Preservation Congress

Ilość miejsc ograniczona.
Przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem zawierającym szczegółowe informacje organizacyjne oraz zasady płatności i numer rachunku bankowego Organizatora. Potwierdzenie prześlemy na około 10 dni roboczych przed terminem spotkania.

W przypadku posiadania vouchera rabatowego prosimy kod vouchera oraz jego wartość wpisać w formularzu zapisu w polu Wiadomość do Organizatora. Rabaty nie łączą się.

Warunki rezygnacji:
Rezygnacja z udziału po 27 maja 2024 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie faktury wystawionej przez Centrum Edukacji Medycznej Sp. z o.o.
Rezygnację z udziału należy przesłać w formie mailowej na adres kontakt@cem-med.pl
Anulowanie zgłoszenia potwierdzone zostaje pisemnie przez Organizatora.

Rezygnacja zgłoszona do dnia 27 maja 2024 r. (włącznie) nie powoduje obciążeń finansowych. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu prosimy wyznaczyć zastępstwo zgłoszonej osoby.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania do zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji spotkania.

Biuro Organizacyjne: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

TRANSLATE