social icon social icon social icon social icon
Ultrasonografia nadgarstka i ręki, stawu łokciowego i biodrowego
10/12/2024
Szkolenie Płatne Niekadawerowe
Praktyczny kurs USG z udziałem pacjentów - poziom: podstawowy i średniozaawansowany
Czas trwania
09:00-16:00
Rodzaj
Niekadawerowe
Kategoria
Płatne
Liczba Uczestników

Anatomia, technika badania i prawidłowy obraz USG struktur poszczególnych stawów. Charakterystyka najczęstszych patologii. Prezentacja badania na modelu oraz wykonywanie badań USG na pacjentach i opisywanie badań wg schematów.

09:00
Rozpoczęcie szkolenia, przekazanie spraw organizacyjnych
09:05
Podstawy diagnostyki, charakterystyka poszczególnych tkanek w obrazie USG
10:00
Nadgarstek i ręka - anatomia, technika badania i prawidłowy obraz USG struktur. Charakterystyka najczęstszych patologii. Prezentacja badania. Opis badania
11:15
Część praktyczna Badania pacjentów
12:00
Przerwa kawowa
12:15
Staw łokciowy - anatomia, technika badania i prawidłowy obraz struktur stawu. Charakterystyka najczęstszych patologii. Prezentacja badania. Opis badania
13:00
Część praktyczna Badania pacjentów
13:45
Lunch
14:15
Staw biodrowy - tkanki miękkie uda i podudzia - przypomnienie anatomii, prawidłowy obraz USG, najczęstsze patologie
15:00
Część praktyczna Badania pacjentów
16:00
Zakończenie kursu

dr n. med. Tomasz Poboży

Specjalista ortopedii i traumatologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu operacyjnym. Wykonuje zabiegi artroskopowe stawów: kolanowego, ramiennego, łokciowego, skokowego i biodrowego, a także zabiegi endoprotezoplastyki stawów ? kolana i biodra.

Ponadto specjalizuje się w leczeniu urazów i zmian pourazowych, jak również w wykonywaniu zabiegów ambulatoryjnych pod kontrolą USG. Od kilkunastu lat wykonuje również badania diagnostyczne USG wszystkich stawów.

Termin: 10 grudnia 2024 r. (wtorek)

Miejsce: Centrum Edukacji Medycznej, budynek Mera Park Wawer – wejście B, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

Koszt udziału: 1590 zł (zw)

Koszt uczestnictwa obejmuje: udział w szkoleniu, przerwy kawowe oraz zaświadczenie udziału w kursie z punktami edukacyjnymi.

Parking: przed wejściem do CEM znajduje się BEZPŁATNY parking dla Uczestników kursów CEM – wjazd od ulicy Bysławskiej / Poematu przez szlaban  –  konieczna jest walidacja biletu pobranego przy szlabanie, po uzyskaniu pieczątki w recepcji CEM

Warunki udziału:

 • kliknij przycisk ?Zapisz się? i wypełnij formularz zgłoszenia ? zarezerwuj miejsce.
 • opłać kurs po otrzymaniu mailowego potwierdzenia udziału od organizatora.

Potwierdzenie zgłoszenia:

 • liczba miejsc jest ograniczona
 • po zapisaniu się na szkolenie otrzymasz potwierdzenie wpisania na listę oraz instrukcję dotyczącą płatności
 • po dokonaniu opłaty za szkolenie otrzymasz potwierdzenie udziału w szkoleniu
 • o przyjęciu uczestnika na szkolenie decyduje kolejność wpłat
 • prowadzimy listy rezerwowe.

W przypadku posiadania vouchera rabatowego prosimy kod vouchera oraz jego wartość wpisać w formularzu zapisu w polu “Wiadomość do Organizatora”. Rabaty nie łączą się.

Warunki rezygnacji:

W związku z potrzebą przygotowania preparatów i sprzętu przed każdym szkoleniem, będziemy niezmiennie wdzięczni Państwu, za natychmiastowy kontakt z nami, w przypadku braku możliwości przyjazdu na kurs.

Rezygnacja z udziału po 18 listopada 2024 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie faktury wystawionej przez Centrum Edukacji Medycznej Sp. z o.o.
Rezygnację z udziału należy przesłać w formie mailowej na adres kontakt@cem-med.pl
Anulowanie zgłoszenia potwierdzone zostaje pisemnie przez Organizatora.

Rezygnacja zgłoszona do dnia 18 listopada 2024 r. (włącznie) nie powoduje obciążeń finansowych. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu prosimy wyznaczyć zastępstwo zgłoszonej osoby.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania do zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji spotkania.

Biuro Organizacyjne: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

Koszt udziału 1590 zł (zw)

  Otrzymuj powiadomienia o najnowszych szkoleniach

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. i innych podmiotów z Grupy LUX MED komunikacji marketingowej, której celem jest w szczególności promocja usług oraz towarów oferowanych przez te podmioty, informowanie o wydarzeniach dotyczących ich działalności oraz promowanie pro-zdrowotnego stylu życia, przy wykorzystaniu moich danych.

  Administratorami Twoich danych są spółki z Grupy LUX MED czyli podmioty powiązane organizacyjnie lub kapitałowo z Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, w szczególności adres e-mail oraz numer telefonu w związku udzielonymi nam zgodami na przesyłanie komunikacji marketingowej oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przypominamy, że wyrażenie którejkolwiek ze zgód jest w pełni dobrowolne i że możesz w każdym czasie odwołać udzielone nam zgody. Kliknij tutaj aby zapoznać się z całą notą informacyjną.

  Nasi partnerzy
  • Net4doctor
  • Carolina
  • Arthrex
  • Strauman
  • Poats
  • Kaldental
  • Alphabio
  • Techdaw
  • Ptu
  • Osto
  TRANSLATE