social icon social icon social icon social icon
Kurs USG moszny i prącia
26/11/2023
Szkolenie Płatne Niekadawerowe
Praktyczny kurs USG z udziałem pacjentów
Czas trwania
08:30-16:45
Rodzaj
Niekadawerowe
Kategoria
Płatne
Ilość miejsc
12

Praktyczny kurs USG z udziałem pacjentów.

Kurs składa się z części wykładowej (szczegółowy opis w zakładce Program) oraz z części praktycznej, czyli wykonywania badań USG na pacjentach.

Zapraszamy do zapisów. W razie pytań prosimy o kontakt, chętnie pomożemy.

09:00
Rejestracja Uczestników
09:00
Wykłady: Podstawy teoretyczne USG moszny i prącia
09:00
Anatomia ultrasonograficzna narządów moszny i prącia, sprzęt i technika badania
10:30
Patologie w obrębie moszny i prącia
12:00
Lunch
13:00
Warsztaty praktyczne: praca własna z aparatami USG pod nadzorem Konsultanta - badania pacjentów
16:00
TEST. Zakończenie warsztatów. Wydanie zaświadczeń.

lek. Agnieszka Chomicz – kierownik naukowa kursu

Jest specjalistką urologii, andrologii klinicznej, certyfikowaną ultrasonografistką, dyplomowaną lekarką medycyny estetycznej, autorką doniesień i publikacji naukowych oraz redaktorką w oficjalnym dwumiesięczniku Polskiego Towarzystwa Urologicznego – „Przeglądzie Urologicznym”.

Posiada prestiżowy międzynarodowy tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology) (2018) oraz jest andrologiem certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Andrologiczne (2019). W 2021 roku ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe “Medycyna estetyczna dla lekarzy” na GWSH.

Specjalizację urologiczną odbywała w Niemczech i w Polsce. Część szkolenia specjalizacyjnego odbyła w Kilonii w Universitätsklinikum Schleswig-Holstein, Campus Kiel. Specjalizację ukończyła w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. W 2017 roku uzyskała nadany przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne certyfikat “USG w urologii”.

lek. Agnieszka Chomicz wykonuje w codziennej praktyce ponad 2000 badań ultrasonograficznych rocznie, zarówno u dorosłych jak i dzieci. Zakres wykonywanych badań obejmuje USG moszny, USG prącia, USG transrektalne prostaty, pęcherzyków nasiennych, nasieniowodów, USG układu moczowego, a także unikalne USG cewki moczowej męskiej (sonouretrografia). Ultrasonografię wykorzystuje przede wszystkim w diagnostyce schorzeń urologicznych i andrologicznych, jak również w diagnostyce niepłodności męskiej oraz w urologii estetycznej. Przeprowadza również zabiegi z zastosowaniem ultrasonografii (ultrasonografia zabiegowa) tj. biopsja stercza pod nadzorem TRUS, biopsja fuzyjna stercza (konsolidacja obrazowania mpMRI i TRUS), punkcje torbieli prostaty/pęcherzyków nasiennych, wodniaków, jąder pod nadzorem TRUS.

Ukończyła wiele zagranicznych szkoleń z zakresu ultrasonografii m.in. w Londynie, Barcelonie, Kopenhadze, we Florencji.

Termin: 26 listopada 2023 r. (niedziela)

Miejsce: Centrum Edukacji Medycznej, budynek Mera Park Wawer – wejście B, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

Koszt udziału: 1590 zł (zw)

Koszt uczestnictwa obejmuje: udział w szkoleniu, przerwy kawowe
oraz zaświadczenie udziału w kursie z punktami edukacyjnymi.

Parking: przed wejściem do CEM znajduje się BEZPŁATNY parking dla Uczestników kursów CEM – wjazd od ulicy Bysławskiej / Poematu przez szlaban  –  konieczna jest walidacja biletu pobranego przy szlabanie, po uzyskaniu pieczątki w recepcji CEM

Warunki udziału:

• Kliknij przycisk „Zapisz się” i wypełnij formularz zgłoszenia.
• Opłać kurs po otrzymaniu mailowego potwierdzenia udziału od organizatora.

Potwierdzenie zgłoszenia:

• Liczba miejsc jest ograniczona.
• Po zapisaniu się na szkolenie otrzymasz potwierdzenie wpisania na listę oraz instrukcję dotyczącą płatności.
• Po dokonaniu opłaty za szkolenie otrzymasz potwierdzenie udziału w szkoleniu.
• O przyjęciu uczestnika na szkolenie decyduje kolejność wpłat.
• Prowadzimy listy rezerwowe.

W przypadku posiadania vouchera rabatowego prosimy kod vouchera oraz jego wartość wpisać w formularzu zapisu w polu “Wiadomość do Organizatora”. Rabaty nie łączą się.

Warunki rezygnacji:

Rezygnacja z udziału po 6 listopada 2023r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie faktury wystawionej przez Centrum Edukacji Medycznej Sp. z o.o.
Rezygnację z udziału należy przesłać w formie mailowej na adres kontakt@cem-med.pl Anulowanie zgłoszenia potwierdzone zostaje pisemnie przez Organizatora.

Rezygnacja zgłoszona do dnia 6 listopada 2023r. (włącznie) nie powoduje obciążeń finansowych. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu prosimy wyznaczyć zastępstwo zgłoszonej osoby.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania do zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji spotkania.

Biuro Organizacyjne: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

Koszt udziału 1590 zł (zw)

  Otrzymuj powiadomienia o najnowszych szkoleniach

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. i innych podmiotów z Grupy LUX MED komunikacji marketingowej, której celem jest w szczególności promocja usług oraz towarów oferowanych przez te podmioty, informowanie o wydarzeniach dotyczących ich działalności oraz promowanie pro-zdrowotnego stylu życia, przy wykorzystaniu moich danych.

  Administratorami Twoich danych są spółki z Grupy LUX MED czyli podmioty powiązane organizacyjnie lub kapitałowo z Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, w szczególności adres e-mail oraz numer telefonu w związku udzielonymi nam zgodami na przesyłanie komunikacji marketingowej oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przypominamy, że wyrażenie którejkolwiek ze zgód jest w pełni dobrowolne i że możesz w każdym czasie odwołać udzielone nam zgody. Kliknij tutaj aby zapoznać się z całą notą informacyjną.

  Nasi partnerzy
  • Net4doctor
  • Carolina
  • Arthrex
  • Strauman
  • Poats
  • Kaldental
  • Alphabio
  • Techdaw
  • Ptu
  • Osto
  TRANSLATE