social icon social icon social icon social icon
Webinar: Atopowe zapalenie skóry (AZS) – objawy i współczesne postępowanie w leczeniu oraz profilaktyka
14/05/2024
Szkolenie Bezpłatne Online
bezpłatny webinar dla lekarzy i pielęgniarek

Link do transmisji na żywo: luxmed.clickmeeting.com/webinar-azs

Czas trwania
19:00-20:30
Rodzaj
Online
Kategoria
Bezpłatne
Liczba Uczestników
200

Zapraszamy na bezpłatny webinar skierowany do lekarzy i pielęgniarek (POZ, medycyna rodzinna, interna, alergologia, dermatologia, medycyna pracy, pediatria, wenerologia) poświęcony AZS:

Atopowe zapalenie skóry — objawy i współczesne postępowanie w leczeniu oraz profilaktyka

Webinar odbędzie się 14 maja 2024 r. (wtorek) w godzinach 19:00-20:30 na platformie ClickMeeting.

Szczegółowy program wydarzenia w zakładce: Program

Dzień przed i w dniu wydarzenia otrzymacie Państwo e-mail z linkiem do transmisji: luxmed.clickmeeting.com/webinar-azs

Partner wydarzenia: 

19:00
Rozpoczęcie webinaru
19:05
Atopowe zapalenie skóry (AZS) - objawy i współczesne postępowanie w leczeniu oraz profilaktyka – prof. Zygmunt Adamski
20:00
ALLERGIKA® w terapii podstawowej uszkodzonej bariery ochronnej skóry – dr Michael Ernd
20:20
Sesja Q&A
20:30
Zakończenie webinaru

prof. dr hab. n. med. Zygmunt Adamski

Profesor Adamski to wybitny dermatolog i naukowiec związany z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego przez ponad 40 lat. Do września 2023 roku pełnił funkcję kierownika Katedry i Kliniki Dermatologii. W latach 1998-2012 był ordynatorem Oddziału Dermatologii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, zdobywając szereg doświadczeń i umiejętności, które pozwoliły mu stać się autorytetem w dziedzinie dermatologii. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu w zakresie dermatologii oraz wenerologii.
Zasłynął nie tylko jako doskonały praktyk, ale również jako wybitny edukator. Przez lata poświęcił się wychowaniu wielu lekarzy specjalistów dermatologów, będąc mentorem dla młodych adeptów medycyny. Jego wkład w rozwój dziedziny jest ogromny, a liczne podręczniki i publikacje, których jest autorem, są znakomitym świadectwem jego wkładu w edukację medyczną.
Profesor Adamski jest również aktywnym uczestnikiem społeczności akademickiej. Jako wykładowca prowadzi kursy dla lekarzy oraz studentów kierunku lekarskiego oraz kosmetologii, dzieląc się swoim bogatym doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Ponadto jest członkiem licznych Towarzystw Naukowych, krajowych i międzynarodowych tj. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Immunologicznego, członek EADV (Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), ENS (Europejskiego Towarzystwa Chorób Paznokci), ECMM (Europejskiej Konfederacji Mikologii Lekarskiej).

Dr Michael Ernd

Dr Michael Ernd, doktor chemii Uniwersytetu Ludwiga Maximiliana w Monachium, specjalizujący się w biologii farmaceutycznej to doświadczony profesjonalista, od ponad 8 lat pełniący funkcję dyrektora zarządzającego i dyrektora naukowego w ALLERGIKA Pharma GmbH. Jest członkiem Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii (EADV) oraz Niemieckiego Towarzystwa Dermofarmacji. Za swój główny cel stawia poprawę jakości życia osób z problemami skórnymi i alergiami poprzez dostarczanie innowacyjnych i skutecznych rozwiązań dermatologicznych i alergologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem ekspertyzy galenowej.

W ramach swojej roli w ALLERGIKA dr Michael Ernd jest odpowiedzialny za strategię firmy, biznesu oraz zarządzanie naukowe i rozwój marki. Jego szerokie doświadczenie obejmuje obszary eksportu, nauk medycznych, marketingu, biznesu i rozwoju produktów. Wcześniej spędził ponad 10 lat jako dyrektor marketingu w ALLERGIKA GmbH, zdobywając cenne doświadczenie, a także ponad 4 lata jako menadżer ds. marketingu i sprzedaży w Spirig Pharma Germany, gdzie rozwijał umiejętności z zakresu dermatologii i alergologii.

Jego zaangażowanie w branżę farmaceutyczną i zdrowie skóry czyni go nie tylko liderem w dziedzinie nauki, ale także orędownikiem poprawy jakości życia poprzez dostarczanie innowacyjnych produktów i skutecznych rozwiązań dla osób z problemami dermatologicznymi i alergicznymi.

Termin: 14 maja 2024 r. (wtorek) godz. 19:00-20:30

Koszt webinaru: udział bezpłatny

Dzień przed i w dniu wydarzenia otrzymacie Państwo e-mail z linkiem do transmisji (ClickMeeting): luxmed.clickmeeting.com/webinar-azs

Biuro Organizacyjne: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Bysławska 84, 04-993 Warszawa

TRANSLATE