social icon social icon social icon social icon
XXV AMRIS – Akademia Medycyny Grupy LUX MED - Gdańsk
13/05/2023
Szkolenie Bezpłatne Online

Konferencja stacjonarna w Gdańsku 

wydarzenie wewnętrzne organizowane dla kadry Grupy LUX MED

ZOBACZ AGENDĘ AMRIS Gdańsk

Czas trwania
10:00-16:30
Rodzaj
Online
Kategoria
Bezpłatne
Ilość miejsc
bez limitu

Zapraszamy Państwa do udziału w jubileuszowej XXV AMRIS – Akademii Medycyny Grupy LUX MED, która w tym roku odbędzie się w formie stacjonarnych konferencji regionalnych: w Krakowie, Gdańsku, we Wrocławiu i w Warszawie. Wydarzenie kierowane jest do całej kadry medycznej Grupy LUX MED, zarówno do lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarek i pielęgniarzy, fizjoterapeutów, psychiatrów.

W programie Konferencji przewidzieliśmy spotkania pełne najnowszych i rzetelnych informacji dotyczących Państwa codziennej pracy i wyzwań medycznych. Podczas każdego z nich przewidujemy udział 150 osób stacjonarnie oraz transmisję online z każdej Konferencji.

Konferencja regionalna w GDAŃSKU – Hotel Scandic Gdansk, 13.05.2023 (sobota)

Zapraszamy do udziału w drugiej z czterech stacjonarnych konferencji w ramach AMRIS. Zaplanowaliśmy 3 równoległe sesje:

 • lekarską: pediatryczną / ogólnomedyczną / dot. szpitalnictwa
 • pielęgniarską
 • fizjoterapeutyczno-ortopedyczną

oraz warsztaty z ratownictwa medycznego, EKG oraz KTG.

Tematem przewodnim tego wydarzenia będą zagadnienia związane z pediatrią oraz medycyną rodzinną m.in.: Problemy laryngologiczne w pediatrii, niedobór wzrostu, ból brzucha, depresja u dzieci, SIBO, leczenie chirurgiczne w otyłości, przepukliny.

Szczegółowa agenda dostępna jest powyżej.

Aby wziąć udział w wydarzeniu stacjonarnym należy zgłosić chęć do Kierownika Medycznego placówki. Wszystkich Państwa, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału osobiście, zapraszamy do udziału on-line i rejestracji poprzez stronę AMRIS (należy wypełnić formularz klikając ZAPISZ SIĘ)

Gdyby mieli Państwo pytania dot. kwestii organizacyjnych prosimy o kontakt:

Monika Wojtasiewicz – Kierownik ds. zarządzania kursami medycznymi, Centrum Edukacji Medycznej
m: 887 668 084
e: monika.wojtasiewicz@luxmed.pl

Partnerzy wydarzenia: 

Aby wziąć udział w wydarzeniu stacjonarnym należy zgłosić chęć do Kierownika Medycznego placówki.

Wszystkich Państwa, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału osobiście, zapraszamy do udziału on-line i rejestracji poprzez stronę AMRIS

(należy wypełnić formularz klikając ZAPISZ SIĘ)

Termin wydarzenia: 13.05.2023 r. (sobota)

Godzina: 10.00-16.30

  Otrzymuj powiadomienia o najnowszych szkoleniach

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. i innych podmiotów z Grupy LUX MED komunikacji marketingowej, której celem jest w szczególności promocja usług oraz towarów oferowanych przez te podmioty, informowanie o wydarzeniach dotyczących ich działalności oraz promowanie pro-zdrowotnego stylu życia, przy wykorzystaniu moich danych.

  Administratorami Twoich danych są spółki z Grupy LUX MED czyli podmioty powiązane organizacyjnie lub kapitałowo z Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, w szczególności adres e-mail oraz numer telefonu w związku udzielonymi nam zgodami na przesyłanie komunikacji marketingowej oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przypominamy, że wyrażenie którejkolwiek ze zgód jest w pełni dobrowolne i że możesz w każdym czasie odwołać udzielone nam zgody. Kliknij tutaj aby zapoznać się z całą notą informacyjną.

  Nasi partnerzy
  • Net4doctor
  • Carolina
  • Arthrex
  • Strauman
  • Poats
  • Kaldental
  • Alphabio
  • Techdaw
  • Ptu
  • Osto