social icon social icon social icon social icon
XXV AMRIS – Akademia Medycyny Grupy LUX MED - Wrocław
23/09/2023
Szkolenie Bezpłatne stacjonarne

Konferencja stacjonarna we Wrocławiu

wydarzenie wewnętrzne organizowane dla kadry Grupy LUX MED |  Zapisy: agata.klonowska@luxmed.pl | tel. 887 559 909

ZOBACZ AGENDĘ

Czas trwania
9:00-17:00
Rodzaj
stacjonarne
Kategoria
Bezpłatne
Ilość miejsc
bez limitu

Zapraszamy Państwa do udziału w jubileuszowej XXV AMRIS – Akademii Medycyny Grupy LUX MED, która w tym roku odbędzie się w formie stacjonarnych konferencji regionalnych: w Krakowie, Gdańsku, we Wrocławiu i w Warszawie. Wydarzenie kierowane jest do całej kadry medycznej Grupy LUX MED, zarówno do lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarek i pielęgniarzy, fizjoterapeutów, psychiatrów.

W programie Konferencji przewidzieliśmy spotkania pełne najnowszych i rzetelnych informacji dotyczących Państwa codziennej pracy i wyzwań medycznych.

Konferencja regionalna AMRIS we Wrocławiu –  Topacz Investments, 23 września 2023r. (sobota)

Zapraszamy do udziału w trzeciej z czterech stacjonarnych konferencji w ramach AMRIS.

Zapraszamy kadrę medyczną Grupy LUX MED na sesję dla lekarzy i dla pielęgniarek. Dodatkowym elementem wydarzenia, będą warsztaty dot. zdrowia psychicznego, przygotowanych przez Harmonię – Poradnię Zdrowia Psychicznego oraz  dot. cukrzycy, które poprowadzi firma NovoNordisk – Partner Akademii.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Gdyby mieli Państwo pytania dot. kwestii organizacyjnych prosimy o kontakt:

Monika Wojtasiewicz – Kierownik ds. zarządzania kursami medycznymi, Centrum Edukacji Medycznej
m: 887 668 084
e: monika.wojtasiewicz@luxmed.pl

Partnerzy wydarzenia: 

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy do 8 września 2023 r. zgłosić się do Pani Agaty Klonowskiej (agata.klonowska@luxmed.pl / tel. 887 559 909) – podając swoje dane: imię i nazwisko, nr PWZ, specjalizację oraz placówkę medyczną LUX MED.

Termin wydarzenia: 23 września 2023 r. (sobota)

Miejsce: Topacz Investments

Godzina: 9:00-17:00

Koszt udziału 0 zł (zw)

  Otrzymuj powiadomienia o najnowszych szkoleniach

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. i innych podmiotów z Grupy LUX MED komunikacji marketingowej, której celem jest w szczególności promocja usług oraz towarów oferowanych przez te podmioty, informowanie o wydarzeniach dotyczących ich działalności oraz promowanie pro-zdrowotnego stylu życia, przy wykorzystaniu moich danych.

  Administratorami Twoich danych są spółki z Grupy LUX MED czyli podmioty powiązane organizacyjnie lub kapitałowo z Centrum Edukacji Medycznej sp. z o.o. Przetwarzamy Twoje dane osobowe, w szczególności adres e-mail oraz numer telefonu w związku udzielonymi nam zgodami na przesyłanie komunikacji marketingowej oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przypominamy, że wyrażenie którejkolwiek ze zgód jest w pełni dobrowolne i że możesz w każdym czasie odwołać udzielone nam zgody. Kliknij tutaj aby zapoznać się z całą notą informacyjną.

  Nasi partnerzy
  • Net4doctor
  • Carolina
  • Arthrex
  • Strauman
  • Poats
  • Kaldental
  • Alphabio
  • Techdaw
  • Ptu
  • Osto
  TRANSLATE