social icon social icon social icon social icon
XXV AMRIS - Akademia Medycyny Grupy LUX MED - Kraków
15/04/2023
Szkolenie Bezpłatne

Konferencja stacjonarna w Krakowie  

Kliknij tutaj - DOŁĄCZ DO WYDARZENIA i wybierz sesję, w której chcesz uczestniczyć 

Wydarzenie wewnętrzne organizowane dla kadry Grupy LUX MED
POBIERZ Agendę wydarzenia
Czas trwania
11:00-16:00
Rodzaj
Kategoria
Bezpłatne
Liczba Uczestników

Zapraszamy Państwa do udziału w jubileuszowej XXV AMRIS ? Akademii Medycyny Grupy LUX MED, która w tym roku odbędzie się w formie stacjonarnych konferencji regionalnych: w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie. Wydarzenie kierowane jest do całej kadry medycznej Grupy LUX MED., zarówno do lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarek i pielęgniarzy, fizjoterapeutów, psychiatrów. W programie konferencji przewidzieliśmy spotkania pełne najnowszych i rzetelnych informacji dotyczących Państwa codziennej pracy i wyzwań medycznych. Podczas każdego z nich przewidujemy udział 150 osób stacjonarnie oraz transmisję online z każdej konferencji.

Konferencja regionalna w Krakowie ? Premier Kraków Hotel, 15.04.2023

Zapraszamy do udziału w pierwszej z 4 stacjonarnych konferencji w ramach AMRIS. Zaplanowaliśmy 4 równoległe sesje: lekarską, pielęgniarską, stomatologiczną oraz sesję firmową, a także I regionalne mistrzostwa w ratownictwie medycznym.

Tematem przewodnim tego wydarzenia będą zagadnienia związane z medycyną rodzinną m.in.: Pacjent kardiologiczny w gabinecie lekarza medycyny rodzinnej, objawy chorób ogólnych w jamie ustnej, fibroskan, SIBO. Szczegółowa agenda dostępna jest poniżej.

Aby wziąć udział w wydarzeniu stacjonarnym należy zgłosić chęć do Kierownika Medycznego placówki. Wszystkich Państwa, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału osobiście, zapraszamy do udziału on-line i rejestracji poprzez stronę AMRIS (należy wypełnić formularz klikając ZAPISZ SIĘ)

 

Gdyby mieli Państwo pytania dot. kwestii organizacyjnych proszę o kontakt z następującymi osobami:

Sabina Pawelec – Regionalny Koordynator Grafików
LUX MED Sp. z o.o., ul. Armii Krajowej 25, 30-150 Kraków
e: sabina.pawelec@luxmed.pl

m: 725 261 672

 

Monika Wojtasiewicz ? Kierownik ds. zarządzania kursami medycznymi, Centrum Edukacji Medycznej

e: monika.wojtasiewicz@luxmed.pl

m: 887 668 084

Program wydarzenia: 

Partnerzy wydarzenia:

Partner Platynowy:

Partner Złoty:

Partner Srebrny:

Aby wziąć udział w wydarzeniu stacjonarnym należy zgłosić chęć do Kierownika Medycznego placówki. Wszystkich Państwa, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału osobiście, zapraszamy do udziału on-line i rejestracji poprzez stronę AMRIS (należy wypełnić formularz klikając ZAPISZ SIĘ)

 

Termin wydarzenia: 15.04.2023 r.

Godzina: 11.00-16.00

TRANSLATE